reklama

Newsy

Dwie Godziny Dla Rodziny 2019

reklama
Dwie Godziny Dla Rodziny 2019
Aby być Razem, nie obok siebie! Włącz się. Wejdź na stronę www.2godzinydlarodziny.pl i zgłoś swoją Firmę! Świętuj ze swoimi bliskimi w Rodzinie i w Pracy!
2019-04-29

Im bardziej przyspiesza świat tym więcej ludzi doświadcza dziś samotności w swoich domach i w środowisku pracy.

Portal Co w Wilanowie jest partnerem zainicjowanej przez Fundację Humanites międzynarodowej Akcji Społecznej "Dwie Godziny dla Rodziny" na rzecz zbliżania ludzi i inspirowania do budowania głębokich relacji rodzinnych i społecznych, w domu i środowisku pracy, aby zwyczajnie być bliżej siebie w dzisiejszym zabieganym świecie!

Zachęcamy, aby 15 maja – Międzynarodowy Dzień Rodzin stał się dniem refleksji nad jakością naszych relacji z najbliższymi w ujęciu wielopokoleniowym.

Zadajmy sobie pytanie: Kiedy ostatnio dowiedziałem/am się czegoś nowego o moich najbliższych? Kiedy ostatnio zrobiliśmy coś razem?

W tym roku motywem przewodnim Akcji są

"MAŁE I DUŻE RODZINNE PODRÓŻE"

Zapraszamy do pogłębienia relacji w rodzinach i w pracy wokół temtu podóży w sensie dosłownym i przenośnym. Jaka jest Twoja podróż marzeń? Gdybyś był niewidzialny, to gdzie chciałbyś się teraz znaleźć? Czy wiesz skąd pochodzą twoi przodkowie? Do Akcji włączyło się setki firm z Polski i już z 11 innych krajów, skracając również symblicznie czas pracy swoich pracowników o 2 godziny!!!

Jak zgłosić firmę, firmy biorące udział w Akcji, Gra pokoleniowa ASK ME i wiele innych inspiracji dostępnych na stronie: www.2godzinydlarodziny.pl

#2h4family, #Humanites, #FundacjaHumanites

Informacje o działalności Fundacji Humanites: www.humanites.plreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
1km/h
1013hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama