reklama

Newsy

Przewodnik: Masaże relaksacyjne i lecznicze w Wilanowie

reklama
Przewodnik: Masaże relaksacyjne i lecznicze w Wilanowie
2019-06-18

Wydaje się, że wszyscy znamy dobroczynne skutki masażu, który jest balsamem na duszę i ciało. Jego terapeutyczne i relaksacyjne działanie daje nam: uspokojenie, redukcję stresu, bólu, a nawet wymodelowanie ciała.

Dla tych którzy szukają odpowiedniego dla siebie miejsca, oraz tych którzy jeszcze nie próbowali,  przygotowaliśmy kilka miejsc w Wilanowie godnych polecenia.

22 Thai & Beauty

22 Thai & Beauty to pięciogwiazdkowy salon masażu tajskiego i day spa, w którym doświadczycie starożytnych metod masażu tajskiego łączącego w sobie elementy jogi, akupresury i refleksologii. Wszystkie nasze terapeutki pochodzą z Tajlandii i posiadają dyplom ukończenia Thai Traditional Medical School.
Jest to też jedyne miejsce w Wilanowie, gdzie można skorzystać z autorskiej terapii drepoterapii twarzy (naturalnego liftingu twarzy) u najbardziej doświadczonej terapeutki refleksologii twarzy – Beaty Sekuły.
Wszystkie zabiegi wykonywane są na naturalnych olejach. W salonie można też kupić produkty aromaterapeutyczne prestiżowej londyńskiej marki Aromatherapy Associates.
Salon jest czynny przez cały tydzień od godz. 12 do 22.00. Zabieg można łatwo zarezerwować on-line na stronie www.22thaibeauty.pl

 

Take a Break

Take a Break to nowa, kameralna przestrzeń na Wilanowie, powstała z potrzeby serca i tęsknoty duszy za harmonijnym i wyważonym stylem życia. Pracujemy HOLISTYCZNIE na poziomie ciała, ducha i emocji. Specjalizujemy się w różnorodnych formach pracy poprzez masaż, fizjoterapię, refleksoterapię, pracę z oddechem, medytacje oraz konsultacje. Stawiamy na wielopłaszczyznowe techniki pracy i niesienia pomocy współczesnemu człowiekowi. Posługujemy się starohinduską wiedzą ajurwedyjską, nowatorskimi metodami z i fizjoterapii i pracy z powięzią, refleksoterapią i terapią twarzy. Wspieramy sesjami świadomego oddechu, medytacją a przede wszystkim głęboko słuchamy potrzeb naszych klientów.
W ofercie Take a break znajdziecie:
- masaże ajurwedyjskie - fizjoterapię
- masaż powięziowy - masaż limfatyczny
- masaż relaksacyjny - refleksoterapię twarzy
- aromaterapię
Serdecznie zapraszamy !

 

My Beauty Bar

My Beauty Bar to miejsce przyjemnych spotkań, w którym nie tylko dbamy o potrzeby pielęgnacyjne naszych Gości, ale robimy wszystko, aby czuli się u nas po prostu dobrze — jak „u siebie”. Uśmiech, życzliwość i dobra kawa - zawsze gratis.
W naszej ofercie znajdują się między innymi zabiegi pielęgnacyjne na twarz, stylizacja brwi i rzęs, makijaż, stylizacja paznokci oraz masaże.
Szczególnie polecamy niezwykłe doświadczenie jakim jest polinezyjski masaż MA-URI oraz hawajski masaż Lomi.
Masaże MA-URI i Lomi w My Beauty Bar wykonuje Anna Zielińska – licencjonowany praktyk z długoletnim stażem w oferowaniu pracy z ciałem nakierowanym na świadome kształtowanie swojego zdrowia i wspieranie w rozwoju.
Masaże trwają 60, 75 lub 90 minut. Cena: od 190 do 250 złotych.
Więcej na: https://mybeautybar.pl/promocje/magiczne-masaze-5
Rezerwacja online: https://www.moment.pl/my-beauty-bar

 

B SPA 

Czy Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej niż codzienna pielęgnacja? Dla nas to nie problem! W B SPA proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym skutecznie zredukujemy Twoje problemy: nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, ale też stres, zmęczenie czy potrzeby związane ze zbyt intensywnymi ćwiczeniami. W B SPA łączymy działanie sprzętu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów, a dzięki bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.
Korzystamy z efektywnych, nieinwazyjnych, nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych dla klienta procedur. Każdy zabieg dobieramy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, estetyczne, wynikające ze wskazań medycznych i sportowych. W B SPA odpowiadamy na Wasze oczekiwania. Zapraszamy!

 

 

 

EveMedica

EveMedica to gabinet rehabilitacji i usprawniania fizycznego w Miasteczku Wilanów.

Zajmujemy się rehabilitacją ruchową i terapią manualną. Wykonujemy również masaże dla duszy i ciała: lecznicze jak relaksacyjne. Pracują u nas dyplomowani fizjoterapeuci, którzy mają wieloletnią praktykę kliniczną. Przez cały czas doskonalimy nasze umiejętności zawodowe, które potwierdzone są dyplomami i certyfikatami wydawanymi przez powszechnie uznawane instytucje i osoby uprawnione do szkoleń fizjoterapeutów. Proponowane przez nas metody leczenia są bezpieczne i skuteczne. Terapię, jeśli tego wymaga, staramy się wspomóc zabiegami fizykalnymi. Działając w ten sposób chcemy wykorzystać pełne spektrum oddziaływania na organizm pacjenta.


 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

12°C
3.1km/h
1030hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org

reklama