reklama

Newsy

Przewodnik: Zajęcia dodatkowe dla dzieci na 2019/2020 r w Wilanowie

reklama
Przewodnik: Zajęcia dodatkowe dla dzieci na 2019/2020 r w Wilanowie
2019-08-27

Już za chwilę nowy rok szkolny! Pewnie zastanawiacie się jak mądrze wybrać zajęcia dodatkowe dla swoich dzieci? Czym je zainteresować, aby nie spędzały wolnego czasu przed komputerem? Taniec, języki obce, lekcje rysunku, a może rozwój umiejętności poznawczych?

Aby ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy zestawienie miejsc, które oferują zajęcia dodatkowe dla dzieci w Wilanowie.

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola

To pierwsza w Wilanowie placówka specjalizująca się w nauczaniu tych dwóch języków. Dla dzieci mamy zajęcia w kameralnych grupach uwzględniających ich różne potrzeby i możliwości w zależności od wieku: 3-5 lat (autorska metoda Les Petits Francais/Los Pequenos Espanoles), 7-8, 9-10, 11-12, 13-15 lat. Stawiamy na mówienie, praktyczne użycie języka w kontekście komunikacyjnym. Pokazujemy także, że gramatyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które pozwala nam komunikować się ładniej i skuteczniej. Zajęcia prowadzą wyłącznie zawodowcy, lektorzy natives i polscy. Prowadzimy także kursy przygotowujące do certyfikatów i egzaminów. Oferujemy także kursy dla młodzieży licealnej oraz dorosłych. Zapraszamy! 737 160 344 lub wilanow@salut-hola.com

SealArt

Szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach, które pragną nauczyć się rysować oraz malować. Tworzymy miejsce, gdzie z zamiłowaniem przekazujemy wiedzę oraz szlifujemy umiejętności naszych kursantów. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów Politechniki Warszawskiej i ASP. Staranie dbamy o to, aby zajęcia w naszych placówkach przebiegały w przyjaznej atmosferze. Tylko u nas znajdziesz tak szeroki wachlarz kursów – ASP, malarstwo, architektura, digital painting, mały grafik, mały artysta oraz mały architekt. To co nas wyróżnia to program, który został przygotowany w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty! https://www.facebook.com/SealArtSzkolaRysunku/ https://www.instagram.com/sealartszkolarysunku/

 

Brainy Wilanów

Brainy MindfulnessPlus to sprawdzony program zajęć pozalekcyjnych dla Dzieci i program wsparcia Rodziny. Metoda opiera się na opatentowanych japońskich ćwiczeniach wzmocnienia zmysłów i rozwoju umiejętności poznawczych, wspartych hinduskim programem koncentracji, uważności i promocji zdrowia.
To skuteczna metoda rozwoju mózgu, wspierania rozwoju inteligencji i radzenia sobie z emocjami oraz nauki koncentracji, wykorzystujące naturalną skłonność Dziecka do nauki poprzez zabawę. Jak pokazały ostatnie badania naukowe, odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą podnieść iloraz inteligencji nawet o kilkadziesiąt punktów! Podobnie jak odporność psychiczną i percepcję umysłu. W czasie warsztatów Brainy, dominuje uważność, skupienie i relaks, a elementy stresujące są zredukowane do minimum. 
https://www.facebook.com/brainywilanow/

 

Kids Coder Lab

Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Zajęcia prowadzimy w języku polskim i angielskim. Prowadzimy też zajęcia łączące naukę programowania z nauką języka angielskiego (2w1). Nasza siedziba przy ulicy Hlonda 10 jest dogodnie zlokalizowana w najbliższej okolicy szkół przy ulicach Ledóchowskiej i Hlonda. Dzieci z najmłodszych klas na życzenie rodziców odbieramy ze szkolnej świetlicy i odprowadzamy je z powrotem na świetlicę po skończonych zajęciach. Nasze kursy są zgodne z międzynarodowymi standardami nauczania i opierają się na licencjonowanych treściach opracowanych przez zawodowych nauczycieli i praktyków w dziedzinie programowania. Kids Coder Lab jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 271701.

 

Centrum Edukacji SENSUS

Zapraszamy Uczniów na treningi doskonalące UMYSŁ, podnoszące skuteczność UCZENIA SIĘ oraz MOTYWACJĘ do rozwoju dzięki bardzo PRAKTYCZNYM sposobom pracy!
Prowadzimy je w formie:
- zajęć indywidualnych
- kursów grupowych
- warsztatów dla klas
Co o nas mówią nasi Absolwenci i ich Rodzice:
Dużo szybciej się uczę i mam więcej wolnego czasu.
Syn już nie odrywa się co chwilę od odrabiania
 lekcji
Mniej rzeczy rozprasza mnie podczas pracy.
Zapamiętuję dużo szybciej i na długo.
Kurs sprawił, że teraz po prostu
chce mi się czytać i uczyć.
tel. 503 592 125 info@sensus.edu.pl www.sensus.edu.pl

Polana

To rodzinne miejsce spotkań, w którym codziennie odbywają się zajęcia rozwojowe dla dzieci. Prowadzone na najwyższym poziomie przez doświadczonych pedagogów, trenerów i instruktorów ze wspaniałym podejściem do dzieci, pełnym pasji, uśmiechu i ciepła. Zapewniamy czas spędzony aktywnie, twórczo oraz w przyjaznej atmosferze. Od września rusza nowy grafik, w którym znajdą się zajęcia dla dzieci od pierwszych miesięcy życia do kilku lat (8+), m.in. Mini Joga, Angielski dla Malucha, zajęcia muzyczne- Gordonki i Przygody z Muzyką, sensoryczne- Sensoranki i socjalizujące- Przed Przedszkole.
Organizujemy również przyjęcia urodzinowe, baby shower lub okolicznościowe spotkania rodzinne.
Aktualne informacje o zbliżających się warsztatach i wydarzeniach https://www.facebook.com/polanawilanow

Direct School

KURSY JEZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Prowadzimy kursy, na których wykorzystujemy efektywne sposoby na ożywienie nauki języków obcych. U nas już od pierwszych zajęć dzieci komunikują się w języku obcym, co motywuje do większego zaangażowania i dalszej nauki.
Celem naszej szkoły języków obcych jest otwarcie dzieci i młodzieży na język obcy, jako na narzędzie niezbędne w dzisiejszym świecie. Uczymy porozumiewania się w języku obcym bez żadnych barier od samego początku kontaktu z językiem. Dążymy do tego, aby środowisko obcojęzyczne stało się dla nich naturalnym miejscem, w którym mogą rozwijać swój potencjał.
Cieszymy się, że nasi młodzi kursanci lubią to, co wspólnie robimy i zostają laureatami konkursów, olimpiad językowych, zdają egzaminy (KET, PET, FCE).

 

Hello World

Marzysz o podróżowaniu? Chcesz studiować w innym kraju? Myślisz o rozwijaniu własnego biznesu?
Otwórz świat możliwości w Szkole Języka Angielskiego Hello World.
Nasz program nauki ESL koncentruje się na dwóch obszarach: rozumienie (czytanie/słuchanie) i ekspresja (mówienie/pisanie). Szczególny nacisk kładziemy na komunikację. Nasi uczniowie od pierwszych zajęć posługują się wyłącznie nauczanym językiem.
W naszej bogatej ofercie znajdziesz:
Angielski dla Malucha – dla dzieci od 2 do 4 r.ż. w oparciu o Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności,
Kursy dla dzieci i młodzieży –ogólne lub przygotowujące do egzaminów Cambridge i państwowych,
Dla Dorosłych – kursy o charakterze warsztatowym, ogólne i specjalistyczne,
Indywidualne w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.
Sprawdź gdzie jesteśmy!

 

Warsaw Sport Camps

Nasz program nauki oparty jest na wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisa ITF stosowanych w całej Europie. Podstawą tego programu jest dobór odpowiedniego sprzętu: miękkich piłek, małych lekkich rakiet oraz kortu o zmniejszonych wymiarach z niską siatką’ dostosowanych do wzrostu dziecka. Zapewniamy cały sprzęt. W trakcie nauczania włączamy szkolenie w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa. Program ten obejmuje ćwiczenia i zabawy ruchowe:
- zabawy w treningu tenisowym
- program Tennis the FIRST STEP
- ćwiczenia oswajające z piłką i rakietą
- ćwiczenia kształtujące ocenę siły rzutu i uderzenia
- program metodyczny „The First Step”
- trening koordynacji ruchowej
W okolicach Wilanowa dowozimy dzieci na trening własnym transportem.

 

 

BrainGym

Jeżeli jesteś rodzicem lub uczniem zmagającym się z problemami z nauką, czytaniem, pamięcią lub koncentracją, przyczyną może być kłopot z jedną lub kilkoma umiejętnościami poznawczymi. Dobra wiadomość jest taka, że nasze możliwości intelektualne nie są stałe i możemy je rozwijać.
BrainGym to pierwszy ośrodek w Polsce nastawiony na rozwój umiejętności intelektualnych z wykorzystaniem jednego z najskuteczniejszych programów na świecie – BrainRx.
BrainGym pomaga dzieciom (i dorosłym), którzy:
- chcą poprawić swoje zdolności intelektualne,
- ciężko im się skoncentrować,
- zmagają się z trudnościami z czytaniem,
- nadpobudliwością i problemami z pamięcią.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dla rodziców.
https://braingym.pl/rejestracja/

 

SWIMKLUB

To firma rodzinna. Małe grupy, przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do naszych podopiecznych jest dla nas podstawą skutecznej nauki.
Zajęcia prowadzone są przez Instruktora sportowego, ratownika WOPR. Zawsze uśmiechnięty i cierpliwy jest wyjątkowo lubiany przez kursantów. Nasi szczególni klienci to dzieci, dlatego przy okazji nauki, nie zapominamy również o elementach zabawy. Taka forma zajęć sprawia, że buzie naszych małych pływaków są cały czas uśmiechnięte.
Zapraszamy do pływania razem z nami.
Kontakt: e-mail: swimklub@gmail.com 
tel: +48 661 606 607

 

Centrum Nauki Kumon

Oferujemy naukę matematyki i języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. Przy pomocy starannie opracowanych arkuszy ćwiczeń zabieramy naszych uczniów w podróż od prostych do złożonych problemów. Rozwijamy ich umiejętności we właściwym tempie, aby utrzymać ich motywację. Wraz z rozwojem umiejętności poprzez samodzielne uczenie się i poczuciem sukcesu wzrastają także pewność siebie i chęć do nauki.
Nauka metodą Kumon to jedynie 30 minut dziennie. Proponujemy zajęcia w Centrum 2 razy w tygodniu oraz zadania domowe na pozostałe 5 dni, indywidualnie dobrane dla każdego ucznia.
Serdecznie zapraszamy we wrześniu i październiku do skorzystania z darmowej 2-tygodniowej próby nauki matematyki i języka angielskiego w naszym Centrum!
facebook.com/KumonWilanow

 

The Royal School

Szkoła językowa w Miasteczku Wilanów oferuje zajęcia w komfortowych 4-osobowych grupach dla dzieci i młodzieży.
Główny nacisk stawiamy na swobodne mówienie tak aby nasi uczniowie zapomnieli czym jest blokada językowa. Na zajęciach wykorzystujemy gry językowe, multimedia, odgrywamy scenki i dialogi. Nie zapominamy również o innych umiejętnościach takich jak słuchanie, czytanie czy pisanie a gramatykę tłumaczymy w klarowny sposób. Nasi kursanci bardzo dobrze radzą sobie w szkole a rodzice nie muszą odrabiać z nimi prac domowych, ponieważ uczymy samodzielności językowej.
Grupy 4-osobowe zapewniają duży komfort nauki a nauczyciel jest w stanie poświęcić dużo uwagi każdej osobie.
W godzinach wieczornych prowadzimy również zajęcia dla dorosłych. Nasze motto: Języki przestają być obce!

 

Wilanowskie Centrum Integracji Sensorycznej

Z pasji naszego życia stworzyliśmy miejsce przyjazne wszystkim dzieciom i rodzicom.
Celem naszej pracy jest kreatywna pomoc dzieciom i młodzieży we wszechstronnym udoskonalaniu ich umiejętności za pomocą ruchowych i kreatywnych form zabawy oraz specjalistycznych pomocy naukowych, wykorzystywanych w dziedzinach: integracji sensorycznej, logopedii, psychologii, reedukacji, terapii wybiórczości pokarmowej, terapii karmienia, terapii słuchowej, terapii ręki i fizjoterapii.

 

The Teachers

- Zajęcia z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla dzieci i dorosłych: dwa razy w tygodniu z naszą wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrą, mnóstwo zabawy, a co najważniejsze realne efekty!
- Business English: idealny wybór, jeśli potrzebujesz rozwinąć swój język do celów zawodowych.
- English Literature: zajęcia oparte na czytaniu i omawianiu przeczytanych lektur, jeśli wierzysz, że edukacja to nie tylko testy!
- Zajęcia z Native Speakerem
- Przygotowanie do egzaminu 8 klasisty, Matury oraz egzaminów językowych.

 

JAASNE

To kreatywne zajęcia pozalekcyjne nakierowane na rozwój zainteresowań młodych specjalistów. Programy poprzez dobrą zabawę przekazują podstawowe informacje i wiedzę z zakresu danej specjalizacji, które później wykorzystywane są w finalnym projekcie.
JAASNE to wiedza poprzez praktykę i zabawę. Programy przygotowane są w taki sposób by zainteresować dzieci daną tematyką poprzez przekazanie im podstawowej wiedzy. Pozwól swojemu dziecku poczuć się jak młody specjalista już po kilku zajęciach!
Zachęcamy do kontaktu i zapisów na programy:
- Programista      - Robotyk
- Reżyser             - Przedsiębiorca
- Taniec               - Aktorstwo
- Elektronik          - Biochemik
- Grafik                 - Fizyka eksperymentalna

 

Creative Club

Creative Club - centrum edukacyjne dla dzieci i młodzieży zadba o wszechstronny rozwój Twojego dziecka. Od 4 lat dzieli się wiedzą z wilanowskimi dziećmi w zakresie programowania.

Od ubiegłego roku również w zakresie grafiki komputerowej, odkrywania świata przez doświadczenia oraz organizując półkolonie i wyjazdy kolonijne.

Od września zaprasza na zajęcia: programowania w Minecraft, gier, aplikacji mobilnych, j. Python, Java, Unity, Akademię Youtubera, eksperymenty, musical babies oraz wystrzałowe urodziny.
 

 

GYM Generation

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA, SPORTOWE PRZYJĘCIA URODZINOWE I PÓŁKOLONIE.
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA - jeden z najlepszych sportów dla rozwoju fizycznego dziecka od najmłodszych lat i przygotowanie do uprawiania każdego sportu w przyszłości, budowanie pewności siebie i ciekawości umysłu poprzez aktywność fizyczną, rozwijanie koordynacji, siły i gibkości poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze.
GYM Generation - gimnastyka dla dzieci 6 mies. – 12 lat. 6 grup wiekowych. Maksimum uwagi: 1 instruktor na 5 dzieci!
Miasteczko Wilanów - zapisz swoje dziecko na pierwsze BEZPŁATNE POKAZOWE zajęcia na www.gymgeneration.pl

 

 JUDO NEKO

Prowadzimy zajęcia JUDO (10-14 lat) i funny JUDO (4-9 lat) z dużą ilością gimnastyki i ćwiczeń korekcyjnych oraz sensorycznych. Naszym celem jest zaszczepienie pasji do sportu oraz kształtowanie ich osobowości w duchu zdrowej rywalizacji sportowej.
Judo pomaga w zdrowym rozwoju kręgosłupa, układu mięśniowo-kostnego oraz korygowaniu już istniejących wad postawy. Wzmacnia całe ciało, poprawia umiejętność koncentracji oraz ćwiczy koordynację ruchową. Rozpoczęcie zajęć JUDO to świetny start i przygotowanie do większości dyscyplin sportowych.
Na zajęciach dzieci nie tylko uczą się judo i rozwijają ruchowo, ale uczą się dyscypliny, cierpliwości, szacunku dla współzawodników oraz kultury osobistej (na co stawiamy bardzo duży nacisk).
Pierwsze 2 treningi dla wszystkich chętnych dzieci - GRATIS tel. 531 070 650 I grzegorz@judo-neko.pl I Fb: JudoNeko

 

Matplaneta

To spotkania z matematyką i logiką prowadzone metodą twórczego rozwiązywania problemów.
Nie ma dzieci, które nie mają predyspozycji do matematyki! Myślenie matematyczne - umiejętność wyciągania logicznych wniosków - jest naturalną cechą każdego z nas. Tak jak w każdej dziedzinie, w matematyce również niezbędny jest trening.
„Powiedz mi, a zapomnę, zapytaj mnie, a odkryję” – to maksyma profesorów Kaplanów z Uniwersytetu Harvarda, twórców koncepcji Math Circle według której prowadzimy zajęcia.
Stawiamy na naukę przez doświadczenie, odkrywanie i samodzielne poszukiwanie rozwiązań.
Zagadnienia ułożone są w kolejności wynikającej z możliwości intelektualnych dzieci, dlatego często wykraczamy poza program szkolny.
Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową. tel. 575 085 585 Fb:
Matplaneta

 

 Music Hub Academy

Music Hub Academy to miejsce stworzone z miłości do muzyki. Zapraszamy wszystkich do naszej nowo otwartej placówki na Wilanowie, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Oferujemy indywidualne lekcje śpiewu i gry na instrumentach oraz zajęcia umuzykalniające i grę w zespołach dla dzieci i młodzieży, gdzie w przyjaznej i kreatywnej atmosferze rozwijamy pasję do muzyki.

Music Hub współpracuje z doświadczonymi i pełnymi pozytywnej energii nauczycielami z wielką pasją do uczenia. Program Music Hub opracowany jest w oparciu o materiały i nasze doświadczenia z Berklee College of Music w Bostonie. Dbamy, aby nauka muzyki dawała radość i satysfakcję. Wszystkie zajęcia są prowadzone również w języku angielskim.

   

 

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
2.06km/h
1043hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama