reklama

Newsy

Jak wybrać najlepszą ORIENTALNĄ SZKOŁĘ dla siebie?

reklama
Jak wybrać najlepszą ORIENTALNĄ SZKOŁĘ dla siebie?
2019-09-13

Jako osoba mieszkająca w Warszawie, skąd możesz wiedzieć, która ze szkół jest odpowiednia dla ciebie?

Wybieranie obcego języka oraz jednoczesna jego nauka, potrafi być trudna.
Gdy wybierasz język, na co najbardziej zwracasz uwagę? Popularność? Drugi język nauczany w szkołach lub język danego kraju, który chcesz zwiedzić? A może chcesz podążać za swoimi kolegami i umieć się z nimi porozumiewać w ich ojczystym języku?

W końcu, każdy ma swoje powody. Dlatego celem przedstawionego artykułu, jest pomóc państwu w wybraniu następnego języka.

1. JĘZYK CHIŃSKI

Chiński jest najczęściej używanym językiem na świecie. To, co dzieje się w Chinach, znajduje się obecnie w wiadomościach na całym świecie.

Liczba osób uczących się języka chińskiego wzrasta z powodu jego rosnącej obecności w globalnym świecie biznesu, wliczając w to Hollywood.

Zapytaliśmy jednego z członków LeCoZ Language School: Jak chiński może Ci pomóc w biznesie?

„Chiński już jest biznesem, gdyż język chiński jest powiązany ze zrozumieniem chińskiej kultury i najlepszym sposobem na poznanie Chińczyków”

Qi Lin Zheng, the CEO of LeCoZ Language School

Dane z USA pokazują rosnącą liczbę uczniów uczęszczających na lekcje chińskiego. 

2. JĘZYK KOREAŃSKI

Jeśli chodzi o naukę języków obcych, większość studentów, zanim wybierze język azjatycki wybiera język angielski, hiszpański, francuski lub niemiecki. Jednak nauka języka koreańskiego staje się coraz bardziej popularna.

Być może słyszeliście od znajomych o artystach K-Pop, takich jak BTS, Black Pink, Big Bang czy nawet koreańskie dramy telewizyjne? Cokolwiek to jest, wzbudziło już to wasze zainteresowanie koreańską kulturą.

Jeśli jesteście zainteresowani pielęgnacją skóry, powinniście wiedzieć, że koreańskie produkty są na pierwszym miejscu na świecie do dziś. Czy nie byłoby łatwiej znaleźć swoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, dzięki znajomości języka koreańskiego?

Wciąż się wahasz? Należy pamiętać, że dobra znajomość języka koreańskiego może znacznie poprawić wasze wrażenia z podróży lub nauki o Korei.

3. JĘZYK JAPOŃSKI

Dlaczego warto uczyć się japońskiego?

Japonia jest jednym z najpopularniejszych miejsc do odwiedzenia w Azji, nie tylko dla samego podróżowania, ale także dla jedzenia!

Rodzina LeCoZ chce podzielić się z wami własnymi doświadczeniami w Japonii, opartymi na faktach i trudnościach, jakie napotkali podczas podróży.
Niektórzy Japończycy, których poznaliśmy, w ogóle nie mówili po angielsku. Jednakże wielu z nich faktycznie uczyło się angielskiego. Nie byli jednak, w stanie zrozumieć ani porozmawiać z turystami z krajów zachodnich, ponieważ podczas nauki języka angielskiego bardziej skupiali się na teorii niż na samym mówieniu i słuchaniu.

Czy wiedzieliście, że coraz więcej osób potrzebuje języka japońskiego w świecie biznesu? Japonia jest jednym z krajów, w których powstaje najnowocześniejsza technologia. Aby poprawić komunikację i zwiększyć swoje znajomości, wygodnie byłoby mieć ten język.

Dlatego przed podróżą do Japonii warto nauczyć się japońskiego, aby móc w pełni zanurzyć się w ich kulturze i sposobie życia, a także uczynić swoją podróż wygodniejszą i wyjątkową.

Adres: al.  Rzeczypospolitej 22/U-3,
02-972 Warszawa
Godziny Otwarcia: (Pon-Pt) 10:00 – 18:30
Telefon: + 48 506 227 147
Email: info@lecozwaw.com
Facebook: www.facebook.com/LeCoZ
Instagram: Lecoz_Warszawa
„Jeden język ustawia cię w jednym kierunku.
Dwa języki umożliwiają ci drogę w każdym kierunku”
                                                        Zheng Qi Lin

 
   
   


 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
2.1km/h
1009hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

reklama