reklama

Newsy

Bezpłatny weekend 19-20.X.2019

reklama
Bezpłatny weekend 19-20.X.2019
2019-10-15

W ramach podziękowania za wysoką frekwencję w wyborach - Warszawa zaprasza mieszkanki i mieszkańców stolicy do skorzystania z bezpłatnej oferty kulturalno-sportowej.

Warszawa przed wyborami do Sejmu i Senatu RP podjęła wyzwanie organizacji pozarządowej Akcji Demokracja #IdziemyNaRekord60procent. - W ubiegłorocznych wyborach samorządowych frekwencja w Warszawie wyniosła prawie 67%, w tegorocznych aż 77,07%.

Wspólnie pokazaliśmy, że rozumiemy jak ważne są nasze głosy i jak dużo od nich zależy – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent stolicy. – W najbliższy weekend, bezpłatne będą wybrane instytucje kultury, miejskiej ale i prywatne, które odpowiedziały na nasz apel oraz miejskie obiekty sportowe. 

OFERTA SPORTOWA
W ramach akcji #IdziemyNaRekord60procent Warszawa proponuje bezpłatne korzystanie z usług miejskich ośrodków sportu i rekreacji, w szczególności z pływalni krytych, siłowni, kortów tenisowych, squasha. Akcja dotyczy wejść indywidualnych (biletów jednorazowych) w dniach 19-20 października br. w godzinach otwarcia obiektu w ramach dostępnych (np. wcześniej niezarezerwowanych) godzin. Dotyczy obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, Park Kultury w Powsinie oraz wszystkich Dzielnicowych Ośrodków Sportu i Rekreacji.

OFERTA WYBRANYCH INSTYTUCJI KULTURY
Do akcji przyłączyły się warszawskie instytucje kultury, które zaproponowały m.in. zniżki na spektakle lub pule bezpłatnych biletów odpowiadających wysokości frekwencji wyborczej, konkursy, rabaty na zakup wydawnictw, bezpłatne kuratorskie oprowadzania po wystawach, bezpłatne zajęcia w domach kultury, także realizację celów charytatywnych.

Zapraszamy do śledzenia miejskiej strony internetowej >>> oraz Facebooka >>>, gdzie na bieżąco będą pojawiały się informacje o dostępnych wydarzeniach. Szczegółowych informacji o tej inicjatywie należy szukać na stronach internetowych poszczególnych instytucji kulturalnych i na profilach w mediach społecznościowych.

Zapraszamy, zespół CwW

źródło: UM Warszawareklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
3.6km/h
1027hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org

reklama