reklama

Newsy

Egzotyczne wakacje szyte na miarę – innowacja na rynku podróży

reklama
Egzotyczne wakacje szyte na miarę – innowacja na rynku podróży
2019-10-23

Marzysz o egzotycznych podróżach? Wypoczynku na rajskich plażach Kuby? Zielonych polach herbaty na Sri Lance? Ostrych meksykańskich burrito popijanych orzeźwiającym Agua Fresca? A może o kąpieli ze słoniami w Tajlandii? Organizacja takich wakacji wcale nie musi być droga i czasochłonna. Poznaj Travel Architects - firmę, która obrała za cel spełnianie podróżniczych marzeń.

Egzotyka z biurem podróży? To nie dla mnie!

Oferta wakacji all-inclusive z tradycyjnym biurem podróży już dawno przestała wystarczać wymagającym klientom. Tydzień w egipskim kurorcie nie jest rozwiązaniem, jeśli od podróży chcesz czegoś więcej – doświadczenia i poznania kultury z drugiego końca świata. Objazdowe wakacje z biurem podróży dostarczą ci więcej wrażeń, ale ciężko nazwać je optymalną opcją. Taki wyjazd często wiąże się z wysokimi kosztami, podróżowaniem w dużej grupie i z góry ustalonym planem, który powinien zaspokoić oczekiwania wszystkich, a w rzeczywistości – jest uśredniony i nijak odnosi się do jednostkowych potrzeb.

 

 

Na drugiej szali leżą wyjazdy organizowane na własną rękę. Samodzielny wypad na weekend do Mediolanu nie powinien być kłopotliwy, ale sytuacja jest inna, gdy planujesz wyjechać na kilka tygodni na Bali. Perspektywa znalezienia się w Azji bez przewodnika, który pokieruje cię w obcym kraju może być nieciekawa. Zwłaszcza, jeśli na wakacje udajesz się z całą rodziną. Przygotowanie planu na egzotyczny urlop może być trudne i czasochłonne. Często wymaga też wiedzy i doświadczenia, których ze świecą szukać w zakątkach Internetu.

Wakacje z biurem podróży czy samodzielny wyjazd? Decyzja może nastręczyć ci wiele stresu. A gdybyś tak wcale nie musiał wybierać?

Poznaj Travel Architects, podróże szyte na miarę

Propozycja Travel Architects łączy w sobie najlepsze elementy obydwu opcji – doświadczenie w podróży, profesjonalizm, opiekę nad klientem i spersonalizowany plan podróży. Architekci pomogą ci zorganizować podróż na własną rękę. Zajmą się szukaniem lotów, noclegów, przygotowaniem potrzebnych wskazówek i szczegółowego planu wyjazdu, podczas, gdy ty możesz skupić się na tym, co najważniejsze – spełnianiu swoich marzeń.

 

 

Korzystając z usług Travel Architects, masz pewność, że program wyjazdu jest idealnie skrojony do twoich potrzeb, zainteresowań i budżetu, a na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest doświadczanie. Próbowanie lokalnych dań, wizyty w miejscach poza turystycznym szlakiem, noclegi w autentycznych bambusowych chatkach to tylko kilka rzeczy, które znajdziesz w ich ofercie. W odróżnieniu od tradycyjnych biur podróży zostaniesz zapytany, jak lubisz spędzać czas, co cenisz w podróży, a twoje odpowiedzi zostaną przekute w realne plany.

Co otrzymujesz, korzystając z usług Travel Architects?

  • Doświadczenie i profesjonalne doradztwo
  • Indywidualne podejście (to od ciebie i twoich upodobań zależy, jak spędzisz swoje wakacje)
  • Oszczędność czasu (już nie musisz sam przekopywać się przez setki atrakcji, propozycji noclegów i szukać biletów lotniczych)
  • Poczucie bezpieczeństwa (opieka w trakcie podróży; w razie jakichkolwiek pytań/trudności zawsze możesz liczyć na pomoc)
  • Profesjonalna optymalizacja kosztowa (m.in. z użyciem zamkniętych systemów rezerwacyjnych, dzięki czemu otrzymasz propozycję wspaniałych wakacji bez przepłacania)
  • i w końcu… Niezwykle wspomnienia, które przywieziesz z podróży marzeń! :)

Indie? Mjanma? Japonia, a może Nowa Zelandia? To nie ma znaczeniu, o jakim kraju marzysz. Travel Architects pomoże ci zorganizować podróż w nawet najbardziej nietypową stronę świata. Kim jesteś? Jak podróżujesz? Opowiedz o swoim marzeniu, a zespół travel plannerów zaprojektuje dla ciebie osobisty plan podróży.


Uwaga! Unikatowy kod promocyjny: Wilanow4038

Wypełnij kwestionariusz pierwszego kontaktu - dostępny tutaj >>>.

Na końcu formularza dodaj ww. kod promocyjny i odbierz 1 z wybranych poniżej gratisów:

a) Wirtualna fotopocztówka w zalezności od wybranego pakietu:

- pakiet tydzień - fotopocztówka z 15 zdjęć

- pakiet 2 tygodnie - fotopocztówka z 30 zdjęć

- pakiet 3 tygodnie - fotopocztowka z 45 zdjęć

b) Pakiet top restauracji:

- pakiet 1 tydzień - 1 lokalizacja i 3 propozycje restauracji (jedno miasto)

- pakiet 2 tygodnie - 3 lokalizacje x 3 propozycje restauracji

- pakiet 3 tygodnie - 5 lokalizacji x 3 propozycje restauracji + 1 extra restauracja na życzenie klienta (np. potrzebuje na niespodziewaną kolację rocznicową, urodzinową lub chce zjeść konkretnie dobre owoce morza)

c) 1h opieki zdalnej na miejscu

d) Mini-rozmówki


 

Więcej informacji o Travel Architects znajdziesz na stronie travelarchitects.pl oraz fanpage'u. Zapraszamy. 

 

 

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
3.6km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama