reklama

Newsy

2 konkursy foto z okazji 7. Urodzin portalu

reklama
2 konkursy foto z okazji 7. Urodzin portalu
2019-11-04

Obchody 7. URODZIN NASZEGO PORTALU obfitują w wiele atrakcji.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w zabawach!
Przygotowaliśmy dla Was dwa konkursy fotograficzne. Do wygrania niesamowite nagrody, które ufundowali nasi partnerzy!

  • Pierwszy konkurs fotograficzny: „Wilanów w moim obiektywie".

Pokaż nam naszą dzielnicę z Twojej perspektywy. Wstaw zdjęcie Wilanowa w komentarzu pod postem konkursowym. Tematyka oraz miejsce fotografii dowolna - liczymy na Waszą kreatywność.

Do wygrania: 

Nagroda Główna – Weekend z Renault Espace od Renault DYSZKIEWICZ Konstancin-Jeziorna - Samochód Renault Espace z pełnym bakiem paliwa na cały weekend.

II miejsce - Sesja floatingu oraz seans w japońskiej saunie ganbanyoku dla dwóch osób w Marea Float Center oraz 3 wejściówki na darmowe zajęcia jogi – w MY PLACE yoga & mindfulness oraz Paczka z Bioproduktami z Gekon Żywność Ekologiczna.

III miejsce - Voucher 60% zniżki na jednorazową usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na okaziciela (ważny 12 miesięcy) od Metrohouse Wilanów oraz Voucher 100 zł z Trattoria Rucola Wilanów oraz Paczka z Bioproduktami z Gekon Sklep.

IV miejsce - Zabieg infuzji tlenowej – w Revival Clinic oraz Paczka z Bioproduktami z Gekon Sklep.

V miejsce - 3 wejściówki na zajęcia jogi w Samadhi Joga - Kabaty, Wilanów oraz Voucher o wartości 100 zł w Pizzeria San Giovanni.

  • Drugi konkurs fotograficzny: „Moja aktywność sportowa w Wilanowie".

Pokaż nam swoją aktywność na terenie naszej dzielnicy. Gdzie najlepiej ćwiczyć? Jakie jest Wasze ulubione miejsce do porannego biegania? Gdzie najczęściej bawią się Wasze pociechy? Gdzie najprzyjemniej spędzić aktywnie czas w Wilanowie?

Podobnie jak w pierwszym konkursie czekamy na Wasze zdjęcia w komentarzu pod tym postem!

Do wygrania:

I miejsce - Kurs golfa na Zieloną Kartę w grupie w Golf Parks Poland oraz 3 wejściówki na darmowe zajęcia jogi w MY PLACE yoga & mindfulness oraz Paczka z Bioproduktami z Gekon Żywność Ekologiczna.

II miejsce - Lekcja golfa dla dwóch osób w Golf Parks Poland oraz Voucher na manicure hybrydowy w Dobre Maniery art Atelier oraz Paczka z Bioproduktami Gekon Sklep.

III miejsce - Trzy Lekcje golfa w grupie – Open Hour w Golf Parks Poland oraz Paczka z Bioproduktami Gekon Sklep.

IV miejsce - 3 wejściówki na darmowe zajęcia jogi w Samadhi Joga - Kabaty, Wilanów oraz Voucher 100 zł w Bistecca Bistro.

V miejsce - Jednorazowe nielimitowane wejście do Fikołki Sala Zabaw Wilanów oraz Voucher na lifting brwi w Dobre Maniery art Atelier.

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
3.6km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama