reklama

Newsy

Przewodnik – Sport w Wilanowie. Gdzie możemy rozwijać aktywność fizyczną w naszej dzielnicy?

reklama
Przewodnik – Sport w Wilanowie. Gdzie możemy rozwijać aktywność fizyczną w naszej dzielnicy?
2019-11-20

Kto z nas nie chciałby wyglądać smukło, zdrowo, młodo i pięknie?
W Wilanowie jest prawie 50 miejsc, gdzie nasze dzieci i my możemy trenować, ćwiczyć, medytować - krótko mówiąc, zadbać o siebie i poprawić swoją sprawność.

Wiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca i trenera, aby nasza aktywność nie zakończyła się na wykupieniu karnetu :) Często dodatkową motywacją jest atmosfera, klimat miejsca, przyjazny kontakt z grupą ćwiczących i trenerem!

Aby ułatwić Wam wybór, przedstawiamy kilkanaście takich miejsc w Wilanowie.

Samadhi Joga

Samadhi Joga to dwa klimatyczne studia: na Kabatach (od 2009 roku) oraz w Miasteczku Wilanów (od 2018 roku), w których znajdziesz spokój, siłę i równowagę. Pomogą Ci w tym doświadczeni nauczyciele, dźwięki medytacyjnej muzyki oraz klimatyczne wnętrze. Prowadzimy zajęcia dla początkujących jak i zaawansowanych Joginów. Dużą popularnością cieszą się nasze zajęcia jogi dla kręgosłupa oraz joga rodzinna.
Prowadzimy również Międzynarodowe Szkolenia Nauczycielskie wg. Międzynarodowej Organizacji Yoga Alliance.
Organizujemy rodzinne wyjazdy z jogą, medytacją, mindfulness oraz wyjazdy regeneracyjne w spokoju i ciszy. Zawsze z wegetariańskim wyżywieniem. Miejsca, w które Was zapraszamy są przez nas sprawdzone i polecane

 

 

Local Gym

Local Gym to zlokalizowane na Błoniach Wilanowskich pierwsze w Polsce loftowe studio treningowe. Doświadczona kadra trenerska wraz nowoczesnym sprzętem pomogą osiągnąć rezultaty osobom początkującym, zaawansowanym jak również sportowcom chcących usprawnić swój warsztat motoryczny. Surowe, industrialne wnętrze kontrastuje z przyjazną atmosferą, która motywuje zamiast zniechęcać do wysiłku na sali treningowej samemu, z trenerem bądź na zajęciach grupowych. Autorski program “Local Lifestyle” dba o rozwój ciała i świadomości treningowej z trenerami, przekształcenie sylwetki z dietetykami, a także z pomocą rehabilitantów pokazujemy, że warto i zdrowo jest być sprawnym! W ofercie posiadamy również treningi oparte o technologie EMS w kombinezonach polskiej produkcji.

 

Trener Personalny

Witam nazywam się Rafał i jestem trenerem personalnym wykonującym treningi na Wilanowie. Pomagam podopiecznym w osiągnięciu celów już 15 lat. Moje kwalifikacje i doświadczenie pomogą w osiągnięciu sprawności, lepszego wyglądu, dobrego samopoczucia czy po prostu sprawią, że będziesz lepszą wersją siebie. Więcej o mnie możesz się dowiedzieć na mojej stronie http://trenerpersonalnywilanow.pl
 

 

 

Gym Generation

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA, SPORTOWE PÓŁKOLONIE i PRZYJĘCIA URODZINOWE.
GIMNASTYKA SPORTOWA OGÓLNOROZWOJOWA
- jeden z najlepszych sportów dla rozwoju fizycznego dziecka od najmłodszych lat i przygotowanie do uprawiania każdego sportu w przyszłości.
Budowanie pewności siebie i ciekawości umysłu poprzez aktywność fizyczną, rozwijanie koordynacji, siły i gibkości poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze.
GYM Generation - gimnastyka dla dzieci 6 mies. – 12 lat. 6 grup wiekowych. Maksimum uwagi: 1 instruktor na 5 dzieci! Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów sportu.
Miasteczko Wilanów - ul. Klimczaka, 15 - zapisz swoje dziecko na pierwsze BEZPŁATNE POKAZOWE zajęcia na www.gymgeneration.pl

 

 

Karol Wyszomirski

Interdyscyplinarny dietetyk mający 10-letnie doświadczenie w branży zdrowotnej. Specjalista z zakresu zdrowego odżywiania i naturalnych metod leczenia. Ukończył z wyróżnieniem studia z dietetyki sportowej. Szkolił się u najlepszych światowych ekspertów z branży health & fitness w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Ma wielowymiarowe podejście do pracy z klientem, łącząc w sobie dziedziny takie jak: dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, medycyna funkcjonalna oraz biohacking.
Z każdym swoim klientem pracuje w indywidualny sposób, zapewniając mu skuteczne narzędzia oraz wsparcie mentalne i przewodnictwo.
Pokaże Ci jak poprawić zdrowie, zwiększyć wydolność ciała i umysłu oraz szybko wprowadzić znaczące zmiany w swoim życiu.

 

Miasteczko CrossFit

CrossFit to alternatywny system treningowy dla znudzonych ćwiczeniami w zwykłej siłowni lub na fitnessie. CrossFit to nie jest zwykły trening, a box CrossFitowy to nie jest zwykła siłownia. W Miasteczku CrossFit możecie rzucać sztangą, używać magnezji, zdejmować koszulkę, krzyczeć, pocić się i motywować wzajemnie! W ofercie klubu znajdują się zajęcia CrossFit na różnym poziomie zaawansowania, zajęcia z gimnastyki, podnoszenia ciężarów, a także CrossFit dla dzieci i nastolatków. Mała grupy dają gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ćwiczących. Zastanawiasz się czy CrossFit jest dla Ciebie? Wpadnij na darmowe, wprowadzające zajęcia INTRO, które odbywają się u nas w każdą sobotę o godz. 11:00!

 

Fitness Club S4

Fitness Club S4 zlokalizowany jest na warszawskiej Sadybie, przy ul. Nałęczowskiej 19. Klub powstał w 2015 roku i jest miejscem idealnym dla osób lubiących aktywność fizyczną. W ofercie znajdziemy bogato wyposażoną w sprzęt siłownię oraz szeroką gamę zajęć fitness dla osób, które preferują trening w grupie oraz saunę, w której można zrelaksować się po treningu.
Siłownia podzielona jest na strefy: strefę wolnych ciężarów, strefę treningu funkcjonalnego oraz strefę cardio. Każdy z naszych trenerów i instruktorów dołoży wszelkich starań, aby wizyta w klubie przyniosła jak najwięcej korzyści.
Trenerzy personalni z przyjemnością udzielą porad treningowych, dietetycznych i zaprezentują jak poprawnie korzystać ze sprzętów siłowych.
 

TECHNOBODY

Wyróżniamy się ponad 3 letnim doświadczeniem w prowadzeniu treningów EMS. Łączymy trening personalny z technologią opartą o elektrostymulację mięśniową, zapewniając mięśniom intensywny wysiłek. Jedna, 20-minutowa sesja treningowa stanowi równoważność ok. 2 godzin spędzonych na siłowni. Trening EMS to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy nie mają czasu. Pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej, wyrzeźbisz swoje ciało i zauważysz wzrost sprawności fizycznej. Intensywność treningu dopasowana jest do poziomu sprawności i wyznaczonych celów. Każda osoba jest obdarzona u nas indywidualną opieką. Posiadamy profesjonalnych, certyfikowanych trenerów. Zapewniamy kameralną atmosferę oraz miejsca parkingowe.

 

Total Fitness

Klub Total Fitness w Wilanowie to nowoczesna i elegancka siłownia z klubem fitness. Klubowicze mają do dyspozycji bezpłatny parking, strefy do treningu personalnego, funkcjonalnego, siłowego oraz cardio, dużą salę do zajęć fitness, a także kącik malucha, saunę i solarium. Każdy klubowicz może skorzystać z programu #DrogaDoSukcesu podczas którego wraz z trenerem, będą mogli ocenić obecną kondycję oraz potrzeby klienta i na tej podstawie wyznaczyć indywidualną ścieżkę treningową. Klubowicze są też zaskakiwani programami lojalnościowymi, w których zostają nagradzani za aktywność na siłowni czy rekomendacje. Zajęcia fitness są wzbogacone o choreografie Les Mills. Przyjdź na próbny trening i przekonaj się czy to miejsce dla Ciebie! Zaproszenie www.totalfitness.com.pl/zaproszenie-na-trening/

SWIMKLUB

SWIMKLUB jest firmą rodzinną. Miła atmosfera zajęć, komfort i bezpieczeństwo pływania przekładają się na szybkie postępy naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu rodziców, którzy szukają dla swoich pociesz małych grup, przyjaznej atmosfery zajęć i uśmiechniętego instruktora. Zapraszamy dorosłych w każdym wieku, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z pływaniem, a cały czas odkładają to na później. Zapraszamy osoby, które planują na wiosnę starty w triathlonie. Zapraszamy całe rodziny, które chciałyby wspólnie, aktywnie spędzać czas, a przy okazji nauczyć się pływać. Zapraszamy też grupy znajomych, które chciałaby pod okiem instruktora nauczyć się ładnie, stylowo pływać.
Katarzyna Kalinowska tel. + 48 661 606 607; e-mail: swimklub@gmail.com

 

Golf Parks Poland

Obiekt golfowy do treningu dla doświadczonych golfistów i osób zaczynających swoją przygodę z golfem. To aktywność fizyczna dla dorosłych, juniorów i seniorów. Do dyspozycji golfistów znajduje się: 30 stanowisk driving range – strzelnica golfowa, 3 dołkowe pole pitch & putt, putting green – obszar z dołkami, mini golf, strefa do treningu krótkiej gry. Zespół profesjonalnych instruktorów uczy i szkoli technikę podczas: lekcji indywidualnych, grupowych, kursów na Zieloną Kartę, akademii golfa juniorów, kobiet, pierwszej gry. W malowniczej scenerii z widokiem na ruiny starej baszty Pałacu Wilanów czeka na początkujących i zaawansowanych graczy, strzelnica golfowa, zespół profesjonalnych instruktorów i pracowników.

 

Agnieszka Śliskowska Studio Treningu

Jeśli pragniesz, aby Twoje życie wypełniło się zdrowymi nawykami ruchowymi i żywieniowymi. Jeśli pragniesz poznać fantastycznych ludzi o podobnych potrzebach. Jeśli chcesz zmienić swoje życie na pełniejsze to zapraszam do Agnieszka Śliskowska Studio Treningu. Oferuję takie Zajęcia Grupowe jak:
bodyART®, Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Nordic Walking. Oprócz tego cykliczne Warsztaty, Aktywne Weekendy poza Warszawę, Treningi Personalne, Porady Żywieniowe. Nasze Studio jest wyjątkowe, bo tworzą je ludzie a nie miejsce. Zapraszam - Agnieszka Śliskowska

 

ARTIS Wellness Club

ARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których wellness to styl życia. Jesteśmy partnerami dla ludzi, którzy wiele już osiągnęli i są na etapie, na którym w świadomy sposób budują siebie, swoją pracę i rodzinę, osiągając równowagę między życiem zawodowym i osobistym.
Balans, jakość życia i moc – to nasze wartości. Myśląc o jakościowym stylu życia, świetnych emocjach, efektywnym spędzeniu wolnego czasu i robieniu czegoś wartościowego tylko dla siebie - myślisz ARTIS Wellness Club. Klub klasy premium - takim mianem określane są najbardziej ekskluzywne kluby fitness na świecie, charakteryzujące się doskonałym standardem sprzętu i jakością świadczonych usług, a także zrozumieniem prawdziwych potrzeb naszego klienta.

 

 

CrossFit 12U1 Wilanów

Naszą misją jest motywowanie, inspirowanie oraz edukowanie klubowiczów by każdego dnia pokonywali swoje słabości. Żeby to osiągnąć zapewniamy wyjątkowy trening, wyjątkową opiekę oraz atmosferę. Swoją pracę oraz wszystkie działania w klubie kontynuujemy w oparciu o cztery najważniejsze dla nas wartości: Jakość, Szacunek, Społeczność, Bycie lepszym każdego dnia.
Dzięki nim CrossFit 12u1 Wilanów to środowisko wolne od narzekania, pełne ludzi otwartych na coaching, chcących zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu. Tworzymy miejsce sprzyjające rozwojowi osobistemu, bo wierzymy, że poprzez edukację i samodyscyplinę osiąga się wolność.

 

FitElite

Reha pilates w Wilanowie al. Wilanowska 9a.
Zajęcia przeznaczone są dla każdej osoby, która cierpi na ból kręgosłupa lub stawów. Reha pilates ma na celu likwidować przeciążenia i równoważyć pracę systemu mięśniowo powięziowego. Metoda jest bezpieczna i skuteczna nawet w trudnych przypadkach bólowych a dzięki indywidualnemu doborowi stopnia trudności zajęcia nie mają ograniczeń wiekowych.
W FitElite prowadzimy również nowoczesny trening elektrostymulacyjny Xbody EMS i różnorodne formy treningu personalnego stanowiące dopełnienie naszych usług. Dzięki wsparciu medyczno rehabilitacyjnemu jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić każdą osobę chcącą pozbyć się bólu i odzyskać pełną sprawność. Zapraszamy już dziś do naszego studia. tel. 503073443

 

 

Orangetheory Fitness

Orangetheory Fitness to sieć butikowych klubów fitness prosto z USA. Klub oferuje 60 minutowy, opracowany naukowo, interwałowy trening całego ciała. Ten unikalny, indywidualny trening w grupie polecany jest wszystkim, niezależnie od wieku, aktualnej kondycji i celów treningowych. Dzięki wykorzystaniu pulsometrów i monitorowaniu pracy serca w czasie rzeczywistym, trening dopasowany jest do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, tak aby osiągał najlepsze wyniki i spalił podczas 1h nawet do 1200 kcal, a kolejne kcal przez 36h po treningu. Zajęcia prowadzone pod okiem trenerów wykorzystują różnorodne wyposażenie. Wszystko to, aby wzmocnić mięśnie i zyskać energię na cały dzień!

 

 

Studio Zen - Yoga

Studio Zen - Yoga w Wilanowie jest wynikiem mojej pasji i zainteresowania jogą oraz medytacją. Zmiany w moim życiu zainspirowały mnie do poszukiwania nowej drogi, dotarcia do swojego wnętrza oraz wyjścia poza stare wzorce osobowe. W swojej praktyce staram się łączyć prozdrowotne działanie na ciało (ukończyłam studia podyplomowe na AWF, Wydz. Rehabilitacji) poprzez wzmacnianie i rozciąganie ciała wraz z medytacją i wizualizacją (joga hormonalna), która uspokaja umysł i ogranicza natłok myśli.
Zajęcia dla początkujących i średniozaawansowanych (hatha joga z elementami vinyasa) odbywają się w kameralnym studio w Wilanowie, w lecie na tarasie z widokiem na pole golfowe. Zajęcia prowadzę również po angielsku.

 

 

Warsaw Sport Camps

Nasz program nauki oparty jest na wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisa ITF stosowanych w całej Europie. Podstawą tego programu jest dobór odpowiedniego sprzętu: miękkich piłek, małych lekkich rakiet oraz kortu o zmniejszonych wymiarach z niską siatką, dostosowanych do wzrostu dziecka. Zapewniamy cały sprzęt.
Nasze treningi to głównie zabawa i aktywnie spędzony czas w dobrej atmosferze na świeżym powietrzu. Wprowadzamy najmłodszych w świat ukierunkowanych ćwiczeń pod kontem tenisa. Mamy 5 kortów, 3 kryte o nawierzchni sztuczna trawa oraz 2 odkryte.
Oferujemy: Szkolenie dzieci i młodzieży. Weekendową szkołę tenisa dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzież. Szkołę tenisa dla dorosłych. Lekcje indywidualne. Urodziny na sportowo

 

 

EQUANIMUS

EQUANIMUS to kameralna szkoła jogi według metody BKS Iyengara, umożliwiającej praktykę wszystkim, bez względu na wiek, stan zdrowia oraz inne uwarunkowania.
Jesteśmy zgraną ekipą doświadczonych nauczycieli, pełnych pasji do jogi oraz kochających ludzi, naturę i życie.
Prowadzimy sesje jogi dla dorosłych i dzieci oraz sesje dla kobiet w ciąży.
Organizujemy regularne warsztaty TRE.
W nauczaniu stawiamy na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do ucznia.
Dbamy o przyjazną atmosferę i tworzenie społeczności osób wzajemnie wspierających się w rozwoju oraz holistycznym podejściu do zdrowia człowieka.
Ćwiczymy w jasnej sali, z widokiem na ogródek, w pełni wyposażonej w maty i sprzęt do jogi.

 
   
   


 

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
2.06km/h
1043hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama