reklama

Newsy

"Pewnego Razu w Wilanowie" – zbuduj z nami archiwum społeczne Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie!

reklama
2020-01-27

Osobiste historie, fotografie z rodzinnych albumów, pocztówki, filmy i pamiątki – dzięki nim wspólnie stworzymy niepowtarzalny zbiór wspomnień związanych z wilanowską rezydencją.

„Pewnego razu w Wilanowie” to projekt tworzony przez wolontariuszy, którego celem jest zbudowanie archiwum społecznego Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, w tym archiwum historii mówionej.

Pokaż rodzinne zdjęcia i pamiątki
Poszukujemy pamiątek związanych z pałacem, a także z ogrodami, okolicznymi budynkami i Polami Morysińskimi – terenem Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. W ramach projektu skanujemy, opracowujemy i opisujemy wybrane materiały, które następnie ponownie trafiają do właścicieli.

Opowiedz o swoich wspomnieniach
Zależy nam na zachowaniu relacji związanych z historią królewskiej rezydencji. Z osobami chętnymi, by podzielić się swoimi wspomnieniami, wolontariusze w dogodnym miejscu i terminie przeprowadzą wywiad. Nagrania zostaną włączone do archiwum historii mówionej muzeum.

Jak dołączyć do programu?
Wszystkich zainteresowanych przekazaniem swoich relacji lub pamiątek do społecznego archiwum muzeum, zapraszamy do kontaktu:
Marlena Pierepioka
pewnegorazu[at]muzeum-wilanow.pl
tel.: +48 882 341 110

Wolontariusze
Nasz projekt jest możliwy dzięki zaangażowaniu wolontariuszy. Dziękujemy!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
3.6km/h
1019hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

reklama