reklama

Newsy

Wielkanoc dla Seniora

reklama
Wielkanoc dla Seniora
2020-03-31

Drodzy Goście, Przyjaciele naszych restauracji i wszyscy Sympatycy gastronomii!
Podarujmy seniorom Wielkanocne śniadania od Kuchni Otwartej i YE YE!

Ogromna część osób starszych w trosce o swoje zdrowie i życie pozostaje w domach i w związku z tym traci możliwość uzyskania pomocy z zewnątrz. W nadchodzącym czasie Wielkanocy osoby te nie tylko nie zobaczą swoich bliskich, lecz także będą miały wielki problem z przygotowaniem tak ważnego dla nich posiłku jak śniadanie Wielkanocne.

W ramach akcji #WielkanocDlaSeniora wraz z Burmistrzem Dzielnicy Wilanwów chcemy pomóc tym, którzy teraz najbardziej nas potrzebują i przygotować posiłki świąteczne dla seniorów z naszej dzielnicy. Posiłki dystrybuować będziemy w bezpiecznych paczkach, w których znajdą się: przystawka, zupa, danie główne i ciasto.

Aby wesprzeć akcję możesz wysłać #WielkanocDlaSeniora do konkretnej osoby lub do grupy najbardziej potrzebujących, którzy pozostają pod opieką Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów!

#WielkanocDlaSeniora dla konkretnej osoby:
- wpłać 50 PLN lub wielokrotność tej kwoty
- podaj dane mailem (ulica, nr budynku, nr mieszkania, kod pocztowy, nr telefonu) wysyłając na adres WielkanocDlaSeniora@kuchniaotwarta.pl
- koniecznie dopisz w mailu: „Posiadam zgodę na przetwarzanie danych odbiorcy oraz dostarczenie do niego paczki”.

#WielkanocDlaSeniora dla osób najbardziej potrzebujących:
- wpłać 50 PLN lub wielokrotność tej kwoty
- my dostarczymy paczki do najbardziej potrzebujących osób wskazanych przez OPS Dzielnicy Wilanów.

Akcja trwać będzie do czwartku 9 kwietnia. Paczki dostarczać będziemy w piątek i sobotę (10 i 11 kwietnia). W trosce o bezpieczeństwo Seniorów, paczki z posiłkami zostawiać będziemy przed ich drzwiami (jedynie dzwoniąc dzwonkiem).

Paczki przygotują pracownicy naszych restauracji, które w tym momencie pozostają zamknięte, dlatego biorąc udział w akcji #WielkanocDlaSeniora pomagasz także tym, którzy w tym czasie pozostali bez szansy na pracę.

Z pozyskanych pieniędzy sfinansujemy także paczki świąteczne w ramach akcji #wzywamyposiłki

W Kuchni Otwartej i YE YE Mex Food & Music Bar od czterech lat gościmy mieszkańców naszej dzielnicy. Dziś, w obliczu kryzysu, nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy pozostać obojętni na los osób, które znalazły się w potrzebie.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
1.5km/h
1018hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama