reklama

Newsy

Wirtualnie, ale zawsze z Wami Centrum Kultury Wilanów

reklama
Wirtualnie, ale zawsze z Wami Centrum Kultury Wilanów
2020-05-13

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 od 12 marca 2020 r. wszystkie zajęcia stacjonarne i wydarzenia kulturalne zostały w Centrum Kultury Wilanów zawieszone. Dla jednostki kulturalnej, która działa dla ludzi i z ludźmi, ta sytuacja jest bardzo trudna ze względów społecznych i ekonomicznych. Centrum Kultury Wilanów funkcjonuje bowiem tylko wtedy, kiedy jesteście razem z nami. Źródłem naszej największej radości jest zawsze świadomość, że razem z nami Państwo i Państwa dzieci rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

Dlatego też niemalże z dnia na dzień uruchomiliśmy nowy portal kulturalny: wirtualnakulturawwilanowie.pl. Wielu instruktorów, których dobrze znacie i lubicie, wyraziło gotowość i możliwość prowadzenia swoich zajęć w formie zdalnej i przeniosło swoje warsztaty do wirtualnej rzeczywistości. Obecnie łączy się z nimi już kilkaset osób! Kontynuujecie lekcje języka angielskiego, uczycie się grać na pianinie, gitarze…, tańczycie, ćwiczycie… Cały czas gra dla Was Wilanowska Orkiestra Dęta oraz Kameralna Kapela Folklorystyczna. Studenci Wilanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku słuchają wykładów on-line…

Platforma: wirtualnakulturawwilanowie.pl to tak naprawdę miejsce na Wasze aktywności i pomysły. Koniecznie zaglądajcie!!! Czeka tam na Was pani Ada z ćwiczeniami na zdrowy kręgosłup oraz inni instruktorzy, którzy zadbają o animację ruchową Waszych dzieci. Pani Małgosia uczy podstaw rysunku, a panie Amina i Agnieszka pokazują, jak można zrobić coś z niczego i spędzić przy tym kreatywnie czas. Nasi wspaniali artyści przesyłają muzyczne pozdrowienia… Znajdziecie również eksperymenty przyrodnicze w sam raz na wiosenną porę i przepisy na coś smakowitego…

Nie możecie też zapomnieć o 20. urodzinach Centrum Kultury Wilanów, które obchodzimy w tym roku! Przypomni Wam o tym cykl wspomnieniowy – nagrania koncertów i innych wydarzeń z naszego bogatego archiwum.

Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy!!! Tak jak w przypadku, mam nadzieję, projektu mozaiki fotograficznej „BEZ WAS NIE MA NAS”, która powstała z Waszych fotografii i którą teraz możemy podziwiać na ścianie budynku Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3.

Bądźcie z nami!

Po więcej informacji zaglądajcie na:
WWW…kulturawilanow.pl i wirtualnakulturawwilanowie.pl
FB…centrumkulturywilanowreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
2.1km/h
1018hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama