reklama

Newsy

Przewodnik - Półkolonie letnie i inne zajęcia wakacyjne w Wilanowie

reklama
Przewodnik - Półkolonie letnie i inne zajęcia wakacyjne w Wilanowie
2020-06-04

Nadchodzą wakacje! Mimo trudnej sytuacji, chcemy zapewnić naszym dzieciom ciekawe zajęcia na ten czas. Nie tylko one mają dosyć siedzenia w domu :)

Będzie inaczej niż roku temu, ale możemy liczyć na naszych organizatorów, którzy już przygotowali kilka propozycji. Naprawdę jest z czego wybierać! Jest tu nauka programowania, warsztaty rysunku, malarstwa, grafika komputerowa, nauka języków obcych, taniec, tenis, łucznictwo, piłka nożna, gotowanie, itd. Oferta jest bogata, korzystajcie!

Creative Club

Creative Club zaprasza na półkolonie z programowaniem w Minecraft, Roblox czy Akademią YT oraz licznymi atrakcjami m.in. gotowanie z Master Chefami JR, spotkaniem z iluzjonistą, zagadkami detektywistycznymi. Nie zabraknie mnóstwa aktywności na świeżym powietrzu. Półkolonie dla dzieci 7-12 lat! Mocno ograniczona liczba miejsc. Jak co roku zapewniamy świetnie przygotowaną kadrę oraz pełne wyżywienie. Oprócz półkolonii zapraszamy również na spotkania online i kursy programowania w Letniej Szkole Programowania!
 

 

PÓŁKOLONIE BARDZO JĘZYKOWE Z FRANCUSKIM LUB HISZPAŃSKIM

Centrum Salut Hola zaprasza wszystkie dzieciaki od 5 do 9 oraz od 10 do 12 lat na bardzo językowe półkolonie z francuskim lub hiszpańskim!
Nasze półkolonie to :
- Pełne zanurzenie w języku: 40 godzin w 5 dni! Mówimy działając, działamy mówiąc! 
- Kamerlane grupy 
- Mnóstwo zabawy: plastycznej, ruchowej, tanecznej i kulinarnej  
- Warsztaty językowo-kulturowe
- Czas na opowieść - Gry planszowe
- Teledysk półkolonijny 
- Podział na grupy według języka i wieku
- Indywidualne podejście odpowiednio do poziomu językowego  
Uwaga ! Liczba miejsc ograniczona!
Zapraszamy: tel. 725 642 702 lub wilanow@salut-hola.com Więcej informacji:
Półkolonie

 SealArt

Rozpoczęliśmy zapisy na nasze kursy wakacyjne. W tym roku przygotowaliśmy dla was wiele nowości!
Warsztaty wakacyjne przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób, które w jak najkrótszym czasie chcą nauczyć się rysunku.
Kursy:
- Grupa dziecięca (Rysunek, Malarstwo) – Zajęcia prowadzone codziennie od poniedziałku do piątku po 3h lub 6h.
- Grupa dziecięca (Grafika komputerowa) – Zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku po 3h.
- Grupa młodzieżowa (Rysunek, Malarstwo) – Zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku po 3h lub 6h.
- Grupa młodzieżowa (Grafika komputerowa) – Zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku po 3h
Więcej informacji znajdziecie na:
Kursy Wakacyjne
Do zobaczenia!

 

Warsaw Sport Camps

Półkolonie Sportowo – Edukacyjnie
Zapraszamy na nasze stacjonarne obozy sportowe dla dzieci i młodzieży w Sinus Sport Club w Wilanowie przy ul. Wał Zawadowski 99. Celem naszych obozów jest zapewnienie niezwykłych zajęć w czasie dni wolnych od nauki szkolnej. Nasi uczestnicy mają dostęp do najlepszych ośrodków sportowych, sprzętu oraz programu prowadzonego przez Native Speakerów i wykwalifikowanych trenerów. WARSAW SPORT CAMPS działa już od 11 lat i współpracuje ze wszystkimi szkołami międzynarodowymi w Warszawie oraz szkołami z terenu Wilanowa. W czasie naszych obozów zachowujemy pełen reżim sanitarny wyznaczony przez Rząd i Polski Związek Tenisa

 

Gym Generation

PÓŁKOLONIE SPORTOWE - GIMNASTYCZNE GYM GENERATION : „RADOŚĆ SPORTU NA CAŁE ŻYCIE” w Warszawie dla dzieci 4,5 - 11 lat z profesjonalnymi trenerami sportu. Gimnastyka, tenis, karate, taniec, badminton, łucznictwo, piłka nożna, i inne rodzaje sportu; Fun English, EKO rękodzieło i warsztaty LEGO...
 

 

 

 BrainGym

Zapraszamy dzieci od 6-tego roku życia wraz z rodzicami do trenowania swojego mózgu w czasie wakacji! Nasze zajęcia kierujemy do uczniów, którzy mają trudności w szkole, dysleksję, problemy z pamięcią i koncentracją, jak również tych, które chcą spędzać mniej czasu nad nauką i szybciej odrabiać zadania domowe. Podczas naszego letniego programu - Summer Brain Drain trenujemy uwagę, zapamiętywanie, myślenie logiczne, zdolność do przetwarzania informacji. Dzięki ich opanowaniu dziecko lepiej sobie radzi z czytaniem, pisaniem i zapamiętywaniem. Łatwiej też mu skupić się na zadaniach i szybciej podejmować decyzje. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 793 795 652 lub na stronę BrainGym

 Centrum Nauki Kumon

Metoda Kumon pomaga odkryć potencjał u wszystkich dzieci bez względu na ich wiek oraz zdolności. Dajemy uczniom narzędzia, dzięki którym nauka staje się przyjemnością. Nasze programy dostarczają solidnych fundamentów w matematyce i języku angielskim, wspomagając pewność siebie u każdego dziecka, by to z łatwością rozwiązywało zadania powyżej swojego poziomu szkolnego.
Nauka metodą Kumon trwa cały rok. Serdecznie zapraszamy do Centrum Kumon w Wilanowie również w wakacje. Teraz aż do końca lipca brak opłaty rejestracyjnej! Skontaktuj się z nami już dziś! Facebook

The Teachers

Szanowni Państwo,
Zapraszamy na wspaniałe warsztaty kulinarne on-line w języku angielskim!
Brzmi jak mission impossible? Wcale nie!
W cenie warsztatów dostarczamy wszystkie niezbędne materiały potrzebne do ugotowania jednego z naszych przepysznych przepisów. Zgrabna paczuszka z produktami dla 4 osób będzie do odebrania w naszej siedzibie - AL. Wilanowska 5/35.
A więc oddaj się swojej pasji bezpiecznie! Włącz laptopa, ustaw w kuchni, gotuj i rozmawiaj po angielsku z naszymi lektorami! Maksymalna liczba uczestników to 12 osób. Do wyboru dwie kategorie wiekowe 9-12 oraz 12-16.
Koszt warsztatów to 120 złotych/ osoba.
Szczegóły już wkrótce na naszej stronie:
https://www.theteachers.pl/

 

 

 

 


 

 

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama