reklama

Newsy

Przewodnik – Szkoły językowe w Wilanowie - gdzie skutecznie nauczą Cię języka obcego?!

reklama
Przewodnik – Szkoły językowe w Wilanowie - gdzie skutecznie nauczą Cię języka obcego?!
2020-08-06

Połowa wakacji za nami i zbliża się ten moment w którym trzeba zdecydować którą szkołę językową wybrać? Jak do tego podejść, aby od września ruszyć pełna parą i mieć super efekty?

Czy wybrać lekcje grupowe, czy indywidualne? Tradycyjną metodą, czy może oryginalną, nowatorską? Mamy w Wilanowie szkoły, które proponują zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Dzieci maja fajniej, bo naukę łączą ze śpiewem, grami i zabawami, dramą, itd., itp. Kto wie, może i dorośli mogą znaleźć takie atrakcje?

Chcecie sprawdzić? Oto lista kilku takich fajnych szkół w Wilanowie!

The Teachers

The Teachers – we are the reason you are here!
Cenisz sobie skuteczność i elastyczność? Lubisz być traktowany indywidualnie?
Nasza profesjonalna kadra dopasuje nauczanie do Twoich potrzeb.
Firmy, dzieciaki, młodzież – mamy specjalistów wszystkich poziomów i wielu języków. Traktujemy nauczanie poważnie ponieważ kochamy swoją pracę :)
Zrealizuj cele z The Teachers!

 

Hello World

Szkoła Języka Angielskiego Hello World oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje prowadzone w całości w nauczanym języku.
Z najmłodszymi łączymy tradycyjną naukę ze śpiewem, grami i zabawami, dramą oraz projektami multimedialnymi. Nieco starszym proponujemy kursy ogólne, egzaminacyjne lub z języka branżowego.
Zajęcia prowadzone przez młody zespół profesjonalnych lektorów. Z nami nauka języka wcale nie musi być trudna. Skutecznie uczymy komunikować się z otaczającym światem!
Oferujemy kursy:
• Angielski dla Malucha,
• Dla dzieci i młodzieży,
• Dla dorosłych,
• Dla firm,
• Przygotowanie do egzaminów,
• Indywidualne,
• Online.

Zapisy: biuro@helloworld.edu.pl, tel. 609264627

Helen Doron

SIŁA METODY - dzięki naszym wciągającym lekcjom wypełnionych muzyką, grami i szeroką gamą starannie zaplanowanych zajęć, dzieci uczą się angielskiego naturalnie, tak samo jak uczą się języka ojczystego.
Angielski metodą Helen Doron to:
Małe grupy (od 4 do 8 dzieci)
• Zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim
• Dostęp do internetowej platformy edukacyjnej
• Aplikacje na urządzenia mobilne
• 19 różnych kursów dopasowanych do wieku i poziomu znajomości angielskiego
• Własne, autorskie podręczniki i materiały edukacyjne
• Wyjątkowi nauczyciele

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież: FB www

English Credo

English CREDO - wyłączny reprezentant programu Letterland w Polsce, zapewnia dla osób polsko- i anglo-języcznych:
1. Zajęcia cykliczne i warsztaty na zamówienie dla dzieci przedszkolnych i z klas 0-3
2. Szkolenia dla rodziców oraz kadry szkół i przedszkoli
3. Pomoce dydaktyczne dla uczniów
anglojęzycznych i nieanglojęzycznych
Letterland to baśniowa kraina wykreowana dla dzieci w wieku 3-8 lat. Jej mieszkańcy kształtem i imieniem uosabiają poszczególne litery alfabetu, lubią rzeczy na swoją literę oraz mają zachęcające do ruchu piosenki i prace manualne. Poznając je, dzieci bez wysiłku i z entuzjazmem zapamiętują zasady czytania w języku angielskim oraz poszerzają słownictwo, ćwiczą słuch fonematyczny oraz pracują metodami TPR.

The Palms

Uczymy języków tak, żebyś mówił. To nasza metoda Five Stars Method by The Palms sprawia, że uczniowie odnoszą sukcesy w szkole, w pracy i podczas wyjazdów zagranicznych. Zarówno dzieci, młodzież i dorośli doceniają kreatywny sposób prowadzenia lekcji stacjonarnych oraz online.

Motywujemy do nauki. Kreatywność i programy autorskie ułatwiają naukę i sprawiają przyjemność uczniom. Dzieci biegną na angielski jak nigdy dotąd, a dorośli pokonują bariery w mówieniu.

Satysfakcja gwarantowana. Umów się na bezpłatną ocenę poziomu językowego z metodykiem i skorzystaj z lekcji próbnych. Sprawdź nas i dołącz do wielu zadowolonych klientów The Palms!

Zarezerwuj miejsce na lekcję próbną 2020/21 tutaj. Zapraszamy!

 

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola to pierwsza w Wilanowie placówka specjalizująca się w nauczaniu tych dwóch języków. Oferujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych: dzieci (licencjonowane metody Les Petits Français oraz Colorin Colorado), młodzieży i dorosłych, w kameralnych grupach (od 3. do maksymalnie 8. osób). Lekcje prowadzą wyłącznie zawodowcy, profesjonalni lektorzy natives i polscy, specjalizujący się w nauczaniu danego języka. Prowadzimy także kursy przygotowujące do certyfikatów i egzaminów. Stawiamy na praktyczne użycie języka już od pierwszych zajęć !
Więcej informacji : 737 160 344 lub wilanow@salut-hola.com 

 

 


 

 

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama