reklama

Newsy

Co rodzic powinien wiedzieć, gdy wybiera szkołę językową dla dziecka

reklama
Co rodzic powinien wiedzieć, gdy wybiera szkołę językową dla dziecka
2020-09-01

Już teraz trzeba się decydować na wybór kursu języka angielskiego dla dziecka. W dobrych szkołach językowych lekcje zaczynają się we wrześniu, a liczba miejsc w grupach jest mocno ograniczona. Wiadomo przecież, że każdy musi znać angielski, niezależnie od tego, co będzie robić w życiu, a nauka w zwykłej szkole nie wystarcza i nie przynosi satysfakcjonujących rezultatów. Zdecyduj się na zajęcia w profesjonalnej szkole językowej, która nauczy Twoje dziecko mówić po angielsku!

Oto 3 najważniejsze rady dla rodziców, którzy szukają dobrej szkoły językowej w okolicy:
1. Równy poziom w grupie - nauka języka bez frustracji
2. Podręcznik nie wystarcza – nauka angielskiego z użyciem skutecznej metody Five Stars Method i programów autorskich dla dzieci i młodzieży
3. Rytuały a nie rutyna - efektywna nauka angielskiego bez wysiłku

Jak zapewnić dziecku naukę bez frustracji?

Najbardziej popularne kursy językowe dla dzieci i młodzieży to kursy grupowe. Kiedy będziesz szukać szkoły językowej, upewnij się w jaki sposób dobiera się dzieci w grupach. Często zdarza się, że dzieci z tej samej klasy są uczniami jednej grupy, ale niestety nie zawsze ich poziom angielskiego jest taki sam. Konieczna jest weryfikacja poziomu znajomości języka i najlepszy efekt daje rozmowa z Metodykiem. Od prawie 10 lat obserwujemy spotkania z Metodykiem w szkole językowej The Palms, która od zawsze preferowała taką formę weryfikacji. Kiedy wiele szkół poszło tym samym śladem, szkoła The Palms wprowadza w tym roku nowość – grupowe lekcje pokazowe z Metodykiem.

Podczas lekcji pokazowej Metodyk przeprowadza odpowiednie ćwiczenia w formie gier i zabaw językowych, ale w tym samym czasie bacznie obserwuje zachowanie dzieci i ocenia ich płynność językową. Tylko doświadczony pedagog może ocenić potencjał dziecka do nauki języka w roku szkolnym w taki sposób. Właśnie rozpoczyna się cykl nowych lekcji pokazowych, sprawdź jaki jest harmonogram i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Jaka jest skuteczna metoda nauki języków dla dzieci?

Aby nauczyć dzieci mówić po angielsku, niezbędna jest skuteczna metoda Five Stars Method. Realizowanie kursu językowego w oparciu o nawet najlepszy podręcznik nie wystarczy. Skuteczna metoda opiera się na tym, że w trakcie jednej lekcji lektorzy przygotowują specjalną mieszankę ćwiczeń inspirujących dzieci do mówienia. Pomagają w tym autorskie programy Akiki’s Playhouse (dla młodszych dzieci) i Surfing Paradise (dla młodzieży), które od lat są skutecznie realizowane w szkole The Palms. Możesz porozmawiać o metodach nauczania podczas wizyty w szkole. Umów się na spotkanie już dziś! Kursy językowe w dobrych szkołach językowych startują dość wcześnie, a w małych grupach może zabraknąć miejsc!

Jak zapewnić dziecku efektywną naukę angielskiego bez wysiłku?

Nauka języków jest bardziej efektywna, kiedy towarzyszą jej skuteczne rytuały. Pisaliśmy już o tym w artykule „Jak zwiększyć efektywność nauki języka” (tutaj możesz do niego wrócić). Według badań przeprowadzonych przez Harvard University, nauka jest bardziej skuteczna, jeśli zredukujemy lęk i stres. Przy nauce języków świetnie nadają się do tego gry językowe. Uczniowie koncentrują się na rywalizacji, zasadach gry, a rozmowa w języku obcym odbywa się mimochodem. Takie sposoby stosuje szkoła językowa The Palms, która specjalizuje się w nauce z wykorzystaniem gier językowych.

Wybierz szkołę językową The Palms! Zrobiło to już wielu mieszkańców Wilanowa, którzy dzielą się bardzo pozytywnymi opiniami

„Z całego serca polecamy szkołę do nauki języków. Szybkie postępy w nauce, wspaniali lektorzy, którzy bardzo sumiennie wykonują swoją pracę. Nowoczesne oraz bardzo skuteczne metody nauczania. Z przyjemnością będziemy kontynuować naukę.”

„Dziecko lubi uczęszczać na zajęcia z j. angielskiego. Otwiera sie na nowe słowa, dużo zapamiętuje z zajęć i lubi je używać w domu podczas zabaw. Zajęcia spełniły moje oczekiwania co do nauki języka przez dziecko.”

„Mój syn przez wiele lat uczył się j. angielskiego w innych szkołach i nigdy tak chętnie nie chodził na zajęcia tak jak teraz.”

„The Palms to miejsce, do którego Max chodzi z przyjemnością. Nie trzeba go poganiać, nie trzeba przypominać. Lekcje angielskiego to dla niego dobrze spędzony czas. Czas, który jest jednocześnie zabawą i nauką. To chyba dobra rekomendacja również dla innych rodziców”

Zapisy na kursy językowe w szkole The Palms na Ursynowie i w Wilanowie już trwają!

Pierwszy krok przy zapisaniu się do szkoły The Palms to umówienie lekcji pokazowej dla dziecka. Skorzystaj z formularza kontaktowego i nie zwlekaj. To jest bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z Metodykiem. The Palms to nowoczesna i doskonale wyposażona szkoła językowa. Nauka języków z przyjemnością to nasza filozofia – przekonaj się sam!

Formularz kontaktowy znajduje się tutaj.

Szkoła językowa The Palms zaprasza!
• ul. Sarmacka 22 lokal 135
www.thepalms.edu.pl
• tel. 22 258 58 02
• email: wilanow@thepalms.edu.plreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

11°C
2.6km/h
1012hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama