reklama

Newsy

Ubezpieczony biznes to stabilny biznes

reklama
Ubezpieczony biznes to stabilny biznes
2020-09-21

Każdy właściciel firmy, nawet małej wie, że taka działalność wiąże się z pewnym ryzykiem i odpowiedzialnością, zarówno o swoich klientów, pracowników, ale także o swoje mienie. Sprawdzamy, jak dobrze wybrać ubezpieczenie dla swojego biznesu oraz na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oferty.

Pomimo wciąż trudnej sytuacji związanej z pandemią powoli wracamy do codzienności. Również coraz więcej małych i średnich firm przystosowuje się do normalnego rytmu pracy. Dla wielu z nich ponowne otwarcie może być wyzwaniem, chociażby pod względem ekonomicznym. Dodatkowo jesteśmy w sezonie nasilonych anomalii pogodowych, które potrafią przysporzyć naszym firmom wiele strat. W takim czasie, szczególnie ważne jest zabezpieczenie się i zadbanie o odpowiednią pomoc.

Firma gotowa na każde jutro

Uszkodzony sprzęt w Food Trucku, wybite okno w zakładzie fryzjerskim, awaria komputerów, choroba albo nieszczęśliwy wypadek kluczowego pracownika czy drzewo przewrócone na magazyn. Te wszystkie sytuacje, choć nieprzewidywalne – mogą się zdarzyć niemal codziennie. Każda z nich może oznaczać straty, ale też potrzebę dodatkowej inwestycji w remont lub zastępstwa na czas nieobecności pracownika. Dlatego tak istotne jest wybranie ubezpieczenia, które pokryje koszty różnych zdarzeń, adekwatnych do prowadzonej działalności – niezależnie, czy jesteśmy właścicielem sklepu, baru czy małej firmy kurierskiej.

Produkt na miarę biznesu

Ubezpieczenie swojego przedsiębiorstwa jest kluczowe w prowadzeniu biznesu. Dobra polisa jest w stanie uratować firmę i ułatwić przejście przez trudny moment - po kradzieży kluczowych sprzętów, zalaniu czy innych, nieprzewidzianych stratach.

Dobry pakiet musi być dopasowany do charakteru prowadzonej działalności. Dla każdego biznesu śmiało mogę polecić produkty Warty- Ekstrabiznes Plus i Smartbiznes. To bardzo dobra oferta, która niedawno została wzbogacona o wiele ciekawych opcji i ma najszerszy zakres podstawowy wśród wszystkich dostępnych ofert. Smartbiznes świetnie zabezpieczy potrzeby małego biznesu i działalności jednoosobowych. Zakres ochrony można tu precyzyjnie dopasować, uwzględniając specyfikę prowadzonej działalności np.: Food Trucka, czy bezdotykowej myjni samoobsługowej. W ofercie tej jest m.in. możliwość zawarcia ubezpieczenia dobrowolnej odpowiedzialności cywilnej zawodowej dla różnych grup zawodowych, np. dla personelu fryzjersko-kosmetycznego, instruktorów sportowych, pracowników biurowych, a także stażystów w zakresie szkód wyrządzonych pracodawcy – mówi Wiktor Dębski, Agent Warty z warszawskiego Wilanowa. Ekstrabiznes polecam natomiast moim klientom, potrzebującym szerokiej ochrony mienia zarówno w siedzibie firmy, jak i poza nią. Tu również możemy przygotować wspólnie bardzo precyzyjnie dopasowaną ofertę spośród wielu dostępnych wariantów ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej (OC) i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Co istotnie, nawet podstawowy pakiet ubezpieczenia daje szeroką ochronę firmy - zapewnia przedstawiciel Warty.

Ochrona na zdrowie

Osoby prowadzące małą lub średnią firmę powinny też wziąć pod rozwagę ubezpieczenie pracowników. Dla przykładu Warta Ekstrabiznes Plus zapewnia pracownikom i ich rodzinom ochronę finansową nie tylko w przypadku śmierci ubezpieczonej osoby ale również w razie pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania, inwalidztwa czy leczenia specjalistycznego. Uwzględnia też ochronę na wypadek zdarzeń spowodowanych COVID-19.

W czasach ograniczonych spotkań oferujemy kontakt poprzez video-rozmowy oraz zawieranie umów zdalnie przy użyciu naszych nowych technologii informatycznych. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji Multiagencja Ubezpieczeniowa,
ul. Branickiego 9/44, 02-972 Warszawa; Tel. 503 111 982, mail: biuro@multiagencja.waw.plreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
4.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama