reklama

Newsy

Noc Bibliotek 2020

reklama
Noc Bibliotek 2020
2020-10-08

10 października o godz. 16:00 w ramach Nocy Bibliotek 2020 zapraszamy na ul. Kolegiacką 3 na klimatyczne spotkanie z Justyną Bednarek. Autorka „Babcochy”, „Pana Kardana i przygody z vetustasem”, „W to mi graj. Bajek muzycznych” zabierze nas do pełnego przygód świata skarpetek.

Wszystkich Czytelników z zacięciem detektywistycznym zapraszamy na „Literacką wyspę skarbów” czyli do naszego tajemniczego pokoju zagadek. Pełna emocji gra potrwa od godz. 18:00 do 22:00. Grupy do 6 osób prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci do udziału w zabawie.

Na wszystkie spotkania obowiązują zapisy pod nr tel. 22 423 57 55. Uczestników prosimy o dezynfekcję rąk oraz przebywanie w maseczkach ochronnych.

Długi jesienny wieczór, ciepła herbata, gruby koc, dobra lektura. Dużo ruchu, trening i świetny, podnoszący adrenalinę audiobook. Plastyczna i rozwijająca się w czasie drogi historia. Lekka, romantyczna komedia na wakacyjnym urlopie. Rozgrzewająca świąteczna powieść w mroźne zimowe poranki. Eteryczna poezja czytana podczas wiosennych wieczorów. Leniwy, niedzielny poranek z beletrystyką, zarwana piątkowa noc przy dobrym kryminale, sobotnie popołudnie z reportażem. Każdy czas jest dobry na czytanie i każda pogoda. Wypożyczamy książki, kochamy je, czytamy i polecamy. Naszą działalnością nieustannie tworzymy klimat na czytanie zarówno literatury popularnonaukowej jak i beletrystyki w różnych formach - książek tradycyjnych, ebooków czy audiobooków, bo "kto czyta, żyje podwójnie". Z tym większą radością bierzemy udział w kolejnej Nocy Bibliotek odbywającej się pod hasłem "Klimat na czytanie".reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
4.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama