reklama

Newsy

ARTIS Wellness Club – sport i trening w wydaniu premium

reklama
ARTIS Wellness Club – sport i trening w wydaniu premium
2020-10-12

Małgorzata Rozenek, Dawid Woliński, Filip Chajzer, Sebastian Karpiel Bułecka, Paweł Deląg, Piotr Rubik – to tylko niektóre z gwiazd, które regularnie pojawiają się na treningach w wilanowskim klubie ARTIS Wellness Club. Zadbana sylwetka stała się synonimem sukcesu i zdrowego życia. Wilanowski klub stał się nowym miejscem spotkań i spędzania wolnego czasu….

Na powierzchni 1600 mkw. w prestiżowym budynku Royal Wilanów, miłośnicy sportu mogą korzystać ze strefy do ćwiczeń siłowych, zajęć fitness oraz grupowych sesji treningowych SkillX z pomiarem tętna, strefy spinningu z pomiarem mocy, ale również strefy zdrowia i rehabilitacji, centrum wellness & spa. Co ciekawe, wiele spośród urządzeń pokazuje jak prawidłowo ćwiczyć, dając możliwości nie tylko profesjonalistom, lecz amatorom. Po treningu klub oferuje zdrową żywność i kawę w fit bar. Zaliczony został do klasy premium, czyli grupy ekskluzywnych klubów na całym świecie, które łączy najwyższy standard sprzętu i świadczonych usług.

ARTIS postawił na sprzęt Technogym. – To uznana i luksusowa marka reprezentująca najwyższa jakość i najbardziej zaawansowaną technologicznie mechanikę. To również wyjątkowy design zrodzony z pasji i kunsztu włoskich projektantów. Klub wyposażony jest w najwyższą linię sprzętu – Artis, będącą połączeniem funkcjonalności, ergonomii i designu. Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie obciążać stawów osoby ćwiczącej, oddziałując dokładnie na ćwiczoną grupę mięśniową – podkreśla Roksana Dziadura, menedżer klubu.

Urządzenia aerobowe w klubie zostały wyposażone w najnowocześniejsze ekrany, umożliwiające przeglądanie internetu, instalowanie gier i aplikacji, bieganie po prawdziwych trasach biegowych, czy oglądanie programów telewizji. Klubowicze dodatkowo mogą korzystać z innowacyjnego systemu MyWellness Cloud, który daje możliwość planowania i zapisywania swoich treningów wykonanych w domu lub klubie, korzystania z programów treningowych i żywieniowych, przygotowanych specjalnie dla nich przez trenera. - To klub dający wiele możliwości – podkreślają właściciele klubu.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
4.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama