reklama

Newsy

Dlaczego mieszkania w Miasteczku Wilanów cieszą się tak dużym zainteresowaniem kupujących?

reklama
Dlaczego mieszkania w Miasteczku Wilanów cieszą się tak dużym zainteresowaniem kupujących?
2020-11-02

Wilanów od lat przoduje w rankingach warszawskich dzielnic, uchodząc za tę najbezpieczniejszą, najczystszą i najatrakcyjniejszą do życia. Pozostałe dzielnice zostawia daleko w tyle, m.in. dzięki swojej rozbudowanej infrastrukturze, dostępności usług i nowej zabudowie mieszkaniowej. Tu powstają coraz to nowe, bardziej atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe, skrojone na miarę potrzeb wymagających mieszkańców bardzo dobrze zorientowanych w trendach dotyczących architektury, jak też zwracających uwagę na standard wykończenia.

Wilanów to jedna z młodszych dzielnic Warszawy, gdzie dominuje niskie budownictwo – domy jednorodzinne i apartamentowce. Dzięki temu, mieszkańcy czują się tu dobrze i bezpiecznie, a kameralny charakter osiedli buduje wśród nich większe poczucie wspólnoty i współodpowiedzialności za najbliższe otoczenie. Według rankingu dzielnic portalu Otodom z 2020 roku, Wilanów po raz kolejny został przez mieszkańców Warszawy uznany za najbardziej bezpieczny. Przeważyły o tym dwa czynniki – bezpieczna okolica, w której dzieci mogą bez obawy spędzać czas poza domem oraz poczucie bezpieczeństwa po zmroku. Rodziny z dziećmi, osoby szukające ciszy i spokoju, chcące odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i pędu, powinny rozważyć Wilanów, a w szczególności Miasteczko Wilanów jako swoje miejsce do życia.

Projektem wartym uwagi jest nowo powstający apartamentowiec AR4 City Residence – zlokalizowany w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Branickiego. To 5-kondygnacyjny budynek wraz z parterem oraz poziomem podziemnym, gdzie dla mieszkańców dostępne będą miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Kameralna inwestycja to 116 mieszkań z 1-4 pokojami, a dodatkowo duże wewnętrzne patio. To idealne miejsce zarówno dla singli, par czy rodzin z dziećmi.

W Wilanowie nie brakuje miejsc do spędzania wolnego czasu, wyjścia na obiad czy kawę. Oferta restauracyjno-gastronomiczna okolicy wciąż się poszerza, dostępne są liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje, kawiarnie i sklepy. Mieszkańcy mogą aktywnie spędzać tu czas – to wyjątkowo zielona okolica, z licznymi ścieżkami biegowymi i rowerowymi – w 2017 roku znajdowało się tam blisko 17km tras rowerowych, była to najwyższa wartość wśród dzielnic Warszawy. W otoczeniu AR4 City Residence znajduje się też 28 placówek edukacyjnych, szpital Medicover, a od Pałacu w Wilanowie dzieli go zaledwie chwila samochodem. W planach jest budowa linii tramwajowej, łączącej Wolę, Dworzec Zachodni, Ochotę, Mokotów i Wilanów, która pomoże odkorkować tę część miasta w godzinach szczytu.

Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do AR4 już w 2021 roku. Obecnie inwestycja jest w fazie robót wykończeniowych i instalacyjnych. Zakończono główną konstrukcję żelbetową i realizację przyłącza wodno-kanalizacyjnego oraz ciepłowniczego. Aktualnie podłączane są instalacje elektryczne i sanitarne w garażu podziemnym. Rozpoczęto też realizację instalacji w mieszkaniach oraz wykonanie wypraw tynkarskich. Montowane są okna. Mieszkania zostaną oddane do użytku przyszłym lokatorom w stanie deweloperskim, co pozwoli na ich wykończenie i urządzenie w wybranym przez siebie stylu i jakości.

Miasteczko Wilanów to młoda dzielnica, stwarzająca rewelacyjne warunki do zamieszkania dla osób, które szukają harmonii, prestiżu i komfortowego życia. Niezmiennie przoduje w rankingach najlepszych dzielnic Warszawy i aktualnie jest jedynym projektem mieszkaniowym w Polsce, który zdobył światowe wyróżnienie „Doskonałości na rynku nieruchomości – ULI Global Award for Excellence” przyznawane przez Urban Land Institute (ULI).

>> Materiał Partnera

O ACCIONA NIERUCHOMOŚCI
ACCIONA Nieruchomości jest firmą deweloperską z 30-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku mieszkaniowym. Znakiem rozpoznawalnym deweloper są inwestycje zrealizowane w Miasteczku Wilanów. Inne zrealizowane inwestycje powstały na Pradze Północ i Południe, Mokotowie, Woli oraz Bemowie. Najnowsza inwestycja dewelopera powstaje w willowej części dzielnicy Warszawa – Ursus Gołąbki, osiedle UCity Residence. Jednocześnie w Miasteczku Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej 4 powstaje inwestycja mieszkaniowa AR4. ACCIONA Nieruchomości to także pionier w dziedzinie eko-efektywnego budownictwa mieszkaniowego. Działalność ACCIIONA jest oparta na dużym doświadczeniu technicznym i zawodowym i uwzględnia kryteria zrównoważonego rozwoju we wszystkich swoich działaniach. Projekty ACCIONA Nieruchomości są tworzone i zarządzane przez dedykowany zespół z dużym doświadczeniem i spełniają najwyższe standardy jakości na rynku. ACCIONA prowadzi swoje działania zgodnie z certyfikatami ISO9001 i ISO14001. Jednym z głównych celów dewelopera jest rozwój budownictwa mieszkaniowego, które przyczynia się do ochrony środowiska, przy jednoczesnym dużym komforcie mieszkania i zmniejszeniu kosztów właścicieli. Więcej informacji:
https://acciona-nieruchomosci.pl/reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
6.7km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama