reklama

Newsy

Jesteśmy otwarci! Noworoczne wyprzedaże do -60% czekają w sklepie Tefal w Royal Wilanów

reklama
Jesteśmy otwarci! Noworoczne wyprzedaże do -60% czekają w sklepie Tefal w Royal Wilanów
2020-12-28

Nowy punkt na zakupowej mapie Wilanowa - sklep Tefal przy ul. Klimczaka 1 już od ponad miesiąca zaprasza mieszkańców do korzystania z wyjątkowych promocji.
Już 28 grudnia ruszamy z wielką wyprzedażą do -60%, - a dodatkowo pierwszą ratę za zakupy zapłacisz dopiero za 3 miesiące! Aby ułatwić Wam decyzje, przedłużamy możliwość zwrotu lub wymiany do końca stycznia.

Tym, którzy nie mogą nas odwiedzić osobiście, oferujemy możliwość zdalnych zakupów -
czekamy na Was na WhatsApp: https://wa.me/48505498576 lub bezpośrednio pod numerem telefonu 505 498 576. Nasi pracownicy doradzą, pomogą dobrać sprzęt, odpowiedzą na pytania związane z używaniem naszych produktów - a jeżeli zdecydujecie się na zakup, zapakują na prezent i dostarczą pod wskazany adres. Szczegóły w sklepie!

Satysfakcja gwarantowana
Wahasz się przed zakupem? Przetestuj sprzęt w sklepie lub w domu przez 30 dni i zatrzymaj lub zwróć - bez podania powodu.
Nasz sklep to miejsce, gdzie możesz czuć się swobodnie i wybrać to, czego naprawdę potrzebujesz. Masz ochotę na koktajl, ale popsuł Ci się blender? Wpadnij do nas i zrób sobie smoothie w naszym sprzęcie. Zapraszamy :)

#skutecznieposprzątane
Nie wiesz, co zrobić ze starym ekspresem, odkurzaczem i innymi elektrośmieciami? Przynieś je do nas, a my zapłacimy voucherem nawet 100 zł na zakupy w naszym sklepie, a zużyty sprzęt przekażemy profesjonalnej firmy zajmującej się recyklingiem.

Specjalne rabaty dla członków Klubu Tefal i nie tylko :)
● 28.12-04.01 WIELKA WYPRZEDAŻ do -60%

Szczegóły promocji: https://tefal-klub.gseb.eu/index.php/newsletter

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11-19:30 oraz w soboty w godz. 9:00-15:00reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
4.12km/h
998hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama