reklama

Newsy

Biesiadowo Wilanów - Polska pizza w Wilanowie!

reklama
Biesiadowo Wilanów - Polska pizza w Wilanowie!
2021-01-30

Biesiadowo Wilanów to jedna z najdłużej działających pizzerii w Wilanowie, a niedawno minęło półtora roku odkąd prowadzenie restauracji przejęła młoda właścicielka wraz z ekipą nowych kucharzy i dostawców. Bardzo dziękujemy Gościom i Klientom za ten czas, za to że jesteście z nami, lubicie nas, zamawiacie i razem z nami tworzycie to miejsce! – mówi Ola Kwiatkowska

W lokalu stworzyliśmy „galerię” rysunków naszych Najmłodszych Gości (i nie tylko Najmłodszych), odwiedzającą nas młodzież zachęcaliśmy do układania logicznych układanek – dla zwycięzcy nagrodą była gratisowa pizza! :) Myśleliśmy o organizowaniu akustycznych mini-koncertów gitarowych, saksofonowych, tematycznych muzycznie, jak np. w październiku 2019 muzyczny weekend z „nikomu jeszcze wtedy nieznanym zespołem” KULT :) opowiada właścicielka

Wracając do meritum – gorąca pizza z Pizzerii Biesiadowo to doskonała propozycja na te chłodne, zimowe dni! Polskie smaki, niepowtarzalne ciasto wyrabiane na miejscu, bogactwo i świeżość składników, miła obsługa i jakość - to jest to, do czego „nowe” Biesiadowo zdążyło już przyzwyczaić swoich Gości. „U was nie trzeba szukać składników” - to najczęstsze komentarze stałych klientów! A dodatkowo do każdej pizzy zawsze trzy sosy gratis!

Każdy znajdzie tu coś dla siebie: świetne pizze, różnorodne zapiekanki, doskonałą golonkę, mega burgery a dla najmłodszych – mini zestawy z zabawką.

Zapraszamy do odbioru w lokalu i do zamówień z dostawą do domu lub biura. Śledźcie nas na FB i INSTA, korzystajcie z promocji, gratisowych dodatków i kulinarnych atrakcji! (w lutym będziemy świętować: „Marleyki”, Międzynarodowy Dzień Pizzy, Walentynki...)

Pozdrawiamy stałych Klientów i zapraszamy Nowych – spróbujcie i polubcie nas! 

tel. 501 974 636reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
4.63km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama