reklama

Newsy

Stepapp, czyli utrzymywanie czystości domu przez aplikację

reklama
Stepapp, czyli utrzymywanie czystości domu przez aplikację
2021-11-12

Stepapp to wygoda, więcej czasu i pozbycie się sporej części niefajnych domowych obowiązków. Dzięki nim zorganizujesz regularne sprzątanie mieszkania zarządzane przez aplikację i szereg usług dodatkowych, jak prasowanie, mycie okien czy odkurzanie samochodu. Wszystko jednorazowo lub w subskrypcji, zupełnie jak w przypadku aplikacji z muzyką czy filmami.

Co to jest Stepapp?
Stepapp to apka i serwis www, dzięki którym łatwo i wygodnie zamówisz np. sprzątanie mieszkania. Wszystko super bezpiecznie, bezgotówkowo i pewnie. Najważniejsze co ich wyróżnia, to to, że sami zatrudniają, uczą, weryfikują i sprawdzają wszystkich swoich wykonawców. Nie są więc tylko pośrednikiem, a gwarantem jakości i bezpieczeństwa.

Czy Stepapp działa w Wilanowie?
Tak! Stepapp sprząta już w całej Warszawie.

Naprawdę całość działa przez aplikację?
Tak! W apce zamawiasz sprzątanie, zmieniasz terminy, ustawiasz częstotliwość, sprawdzasz ceny, weryfikujesz postępy, przez apkę też kontaktujesz się z wykonawcą, odbierasz zniżki i masz pełną kontrolę nad całą usługą.

Jak znajdę Stepapp?
Aplikację możesz bezpłatnie pobrać przez App Store i Google Play oraz zarezerwować usługę na www.stepapp.pl.

Naprawdę działa 24/7?
Tak! Dzięki aplikacji możesz zamawiać i zmieniać usługi w dowolnym momencie.

Naprawdę mogę przestać samodzielnie sprzątać?
O to właśnie im chodzi. Im częściej korzystasz ze Stepapp, tym większą zniżkę otrzymujesz.

Ile to kosztuje?
Ceny startują od 109 złotych, jednak dzięki rabatom i poleceniom możesz korzystać ze Stepapp jeszcze taniej!

Czy to polski projekt?
Tak! A nawet polsko-szwedzki. Stepapp został założony przez dwóch dwudziestolatków – Kubę i Thomasa. Wystartowali w środku lockdownu z pierwszą wersją aplikacji udostępniając warszawiakom aplikację do dzielenia się sąsiedzkim wsparciem. Ten krok był podyktowany potrzebą niesienia pomocy i choć wymagał sporej odwagi młodych przedsiębiorców – ich projekt miał służyć dostarczaniu usług – nie wahali się ani chwili. Dzisiaj Stepapp oferuje domowe usługi w formie subskrypcji. Regularne sprzątanie mieszkania zarządzane przez aplikację i szereg usług dodatkowych, jak prasowanie, mycie okien czy odkurzanie samochodu. Swoim wykonawcom oferują najwyższe godzinowe stawki na rynku profesjonalnych usług, a klientom uproszczoną obsługę, duże bezpieczeństwo oraz wysokiej jakości Client Service. Jak podkreślają, stawiają na długoterminowe relacje z klientami oraz godną i uczciwą współpracę z wykonawcami.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
1.54km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama