reklama

Newsy

Przewodnik - cowwilanowie.pl poleca pod choinkę! Jakie prezenty kupisz nie wyjeżdżając z Wilanowa?

reklama
Przewodnik - cowwilanowie.pl poleca pod choinkę! Jakie prezenty kupisz nie wyjeżdżając z Wilanowa?
2021-11-19

Już niedługo Święta Bożego Narodzenia, a więc czas pomyśleć o upominkach dla najbliższych. Może nie wszyscy wiedzą że w Wilanowie, często w naszym najbliższym sąsiedztwie, można znaleźć naprawdę ciekawe propozycje. Po co tracić czas stojąc w korkach? Lepiej kupić na miejscu wspierając lokalnych przedsiębiorców! 

Green Fit

 

Green Fit to studio zaprojektowane tak, aby każda z przychodzących osób czuła się komfortowo i znalazła wszystko, czego potrzebuje do wykonania treningu.
Trening EMS jest całkowicie bezpieczną formą ćwiczeń, używaną od długiego już czasu również w celach leczniczych i rehabilitacyjnych.
Jest to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa na świecie, pozwalająca na kształtowanie sylwetki i poprawę wydolności organizmu bez konieczności spędzania kilku godzin w tygodniu na siłowni.

Trening EMS skutecznie:
- redukuje tkankę tłuszczową
- przyspiesza metabolizm
- wzmacnia kręgosłup, pozwala pozbyć się bólu pleców
- ujędrnia skórę, redukuje cellulit
- poprawia kondycję i siłę mięśni

Mamy dla Państwa VOUCHER na treningi:
I PAKIET - 3 treningi w cenie 150 zł
II PAKIET - 6 treningów w cenie 600 zł

Green Fit I tel.  501 004 000 I ul. Europejska 21 Wilanów Zawady

Strefa Piękna Wilanów

Studio Modelowania Sylwetki mieści się na warszawskim Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A lok. 62. Salon oferuje szereg metod wyszczuplających oraz odchudzających. Od prawie trzech lat nasi Klienci mogą skorzystać ze specjalnych urządzeń fitness, które pomogą zarówno w odchudzaniu jak i ujędrnianiu oraz poprawie ukrwienia skóry. Strefa wellness wyposażona jest w liposukcję ultradźwiękową oraz lipolaser.
Miła, przyjacielska atmosfera oraz wyspecjalizowany personel sprawiają, że Klienci czują się u nas zrelaksowani. Dzięki indywidualnej konsultacji oraz analizie potrzeb nasi podopieczni już po 2 tygodniach widzą pierwsze efekty.

 

Karnet open - 550 zł – karnet ważny 30 dni od daty pierwszego treningu. Dostępne są wszystkie urządzenia ze strefy fitness*. Bez limitów godzinowych. Podczas pierwszego spotkania przejdziemy konsultację oraz dobór odpowiednich urządzeń. Karnet zawiera również dwa gratisowe zabiegi ze strefy wellness.

Karnet 5XL – 700 zł – pakiet 5 lipolaserów, 5 liposukcji ultradźwiękowych oraz 5 limfodrenaży. To pogromca tkanki tłuszczowej. Podczas jednego zbiegu może zejść nawet 3-4 cm w obwodzie. Lipolaser rozgrzewa tkankę tłuszczową, następnie liposukcja ultradźwiękowa ją rozbija a limfodrenaż pomoże nam w oczyszczeniu organizmu.

Karnet 24 wejścia – 400 zł – miesięczny karnet na wybrane* urządzenia ze strefy fitness, które dobieramy podczas indywidualnej konsultacji.

Urządzenia do wyboru*: strefa fitness: Infra Collagen, Vacu, Elektrostymulacja, Limfodrenaż, Roll Masaż, Rower Poziomy, Platforma Wibracyjna; Strefa wellness: Lipolaser i Liposukcja Ultradźwiękowa (Kawitacyjna)

* Przed przygotowaniem do ćwiczeń będzie przeprowadzona konsultacja wstępna dotycząca stanu zdrowia. Niektóre schorzenia są przeciwwskazaniami do wykonywania niektórych zabiegów. W przypadku przeciwwskazań studio ma prawo odmówić wykonania zabiegu, ale w zamian zaproponować inne równie skuteczne rozwiązanie.
Serdecznie zapraszamy!

Strefa Piękna Wilanów I ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A lok. 62 I tel. 662 795 787, I FB

FootMedica Klinika Zdrowej Stopy

FootMedica to nowoczesna klinika, w której łączymy zabiegi z zakresu fizjoterapii, podologii, ortopodologii. Zajmujemy się diagnostyką, leczeniem, zabiegami terapeutycznymi oraz profilaktyką zaburzeń w obrębie stóp.

 

Podaruj bliskiej osobie zabieg pielęgnacyjny lub leczniczy z naszej oferty.

FootMedica I ul. Klimczaka 1 I tel. 516 035 040

Golf Parks Poland

Golf Parks Poland Wilanów przy ulicy Zygmunta Vogla 19, to obiekt golfowy odpowiedni do treningu i nauki gry w golfa dla dorosłych, dzieci, zaawansowanych i wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie grali dotąd w golfa. Przez prawie 25 lat istnienia obiektu w Wilanowie i w innych rejonach Polski z naszego doświadczenia korzystało tysiące osób, podczas treningów indywidualnych i spotkań firmowych. Sezon golfowy trwający ściśle od kwietnia do końca października znacznie się wydłuża, więc z obiektu golfowego można korzystać przez cały rok. Zapraszamy!

Lekcja wprowadzenie do golfa - 60 minut, dla 2 os. + 2 x gra na polu pitch & putt – 300,00 złotych
Lekcja gry w golfa dla dwóch osób z instruktorem, od podstaw: nauka uchwytu, zamachu golfowego, ustawienia na piłki, wybijania na zmienne odległości z użyciem różnych kijów.

Kurs grupowy na Zieloną Kartę – 890,00 złotych
Kurs na Zieloną Kartę – 10 – cio godzinny kurs nauki gry w golfa oraz reguł i etykiety gry w golfa zakończony egzaminem z części praktycznej i teoretycznej. Zielona Karta jest potwierdzeniem znajomości podstawowych umiejętności gry i reguł gry w golfa obowiązujących na całym świecie.
Upoważnia do wejścia na większość pól golfowych w Polsce i na świecie.

Junior Hour – 80,00 złotych
2 x godzinny trening w grupie z juniorami pod opieką wykwalifikowanego instruktora.
Lekcja odbywa się w każdą niedzielę w godzinach 12:00 – 13:00. Koszt pakietu dwóch lekcji – Junior Hour.

www.golfparkspoland.pl I FB I tel: 609 046 802

Sealart szkoła rysunku Warszawa Wilanów

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby? Kredki, farby a może kurs rysunku?
Nasze vouchery upominkowe czekają na Was w naszych pracowniach!

Miesięczny kurs rysunku

Kurs rysunku dla przedszkolaków [5-6 lat] - 250zł [https://www.sealart.pl/kursy/rysunkowy-przedszkolak]

Kurs rysunku dla małych dzieci [7-13 lat] - 250 zł [https://www.sealart.pl/kursy/maly-artysta]

Kurs rysunku dla młodzieży [13+] - 350zł [https://www.sealart.pl/kursy/kursy-hobbystyczne]

Sealart szkoła rysunku Wilanów I tel: 794-583-053 I ul. Oś Królewska 28/LU6 

 Warsaw Sport Camps

Zajmujemy się nowoczesnym i profesjonalnym nauczaniem tenisa zgodnie z założeniami międzynarodowego programu 'Tenis10' propagowanym przez ITF. Obok nauki tenisa dzieci i dorosłych organizujemy jako pierwsi w Warszawie - Sportowo edukacyjne obozy stacjonarne w czasie dni wolnych od nauki oraz w czasie wakacji w pięknym miejscu Wilanowa, na ul. Wał Zawadowski 99. Organizujemy także Tenis Mobilny z dojazdem do wybranego przedszkola lub szkoły.

 

Voucher prezentowy - miesięczna nauka gry w tenisa dla dziecka w grupie - 120,00 zł

UWAGA: dla pierwszego zgłoszonego dziecka - miesięczna nauka tenisa w grupie GRATIS :) 

Vocher zniżkowy 30% na półkolonie sportowo-edukacyjne. (Regularna cena 900,00 zł)

Warsaw Sport Camps I tel. 501 019 003 | tenis.wsc@gmail.com

Sklep Tefal


Po świąteczne prezenty zapraszamy do sklepu Tefal w Royal Wilanów. A ponieważ co dwa prezenty to nie jeden - teraz drugi tańszy produkt kupisz z 50% rabatem! Wahasz się i nie jesteś pewny, czy prezent na pewno spodoba się obdarowanemu? Czas na wymianę i zwrot wydłużamy aż do końca stycznia! Nasi doradcy pomogą, doradzą, poczęstują kawą, a jeśli stos prezentów okaże się naprawdę duży - pomożemy z ich zaniesieniem do samochodu lub dostarczymy bezpośrednio do domu!

Kup ROBOT AQUA CONNECTED S95, OPTIGRILL ELITE XL kupisz za pół ceny 1279,00 639,50
Kup JAJOWAR NA 2 JAJKA, KIELISZEK NA JAJKO Z ŁYŻECZKĄ MINIONKI kupisz za pół ceny 69,99 34,99
Kup ZESTAW 2 PATELNI INGENIO EXPERTISE, PIĘCIOSEKUNDOWY CHOPPER kupisz za pół ceny 109,99 54,99 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama