reklama

Newsy

Super promocja w wilanowskiej pizzerii. W lutym włoska pizza bez limitu!

reklama
Super promocja w wilanowskiej pizzerii. W lutym włoska pizza bez limitu!
2022-02-01

Dobra włoska pizza bez ograniczeń? Wilanowska pizzeria San Giovanni rusza z niespotykaną ofertą. Przez cały luty w lokalu przy ul. Klimczaka 20 zjemy pyszną, chrupiącą pizzę w formule "Jesz, ile chcesz"!

W lutym będziemy obchodzić światowy dzień pizzy. To święto ustanowione dla wszystkich wielbicieli tej słynnej włoskiej potrawy. W tym roku przypada ono w środę 9 lutego, ale już od dziś do końca miesiąca będziemy mogli delektować się pizzą najwyższej jakości... bez ograniczeń!

Wilanowska pizzeria San Giovanni przy ul. Klimczaka 20 przygotowała dla pizzomaniaków niesamowitą niespodziankę.

- Przez cały luty na miejscu, w naszej pizzerii, oferujemy pizzę bez ograniczeń za stałą cenę. Za 37,90 złotych od osoby jesz, ile chcesz! - zapowiadają właściciele San Giovanni. Płacimy na początku zamówienia i dostajemy kawałki pizzy bez limitu. Dodatkowo możemy zamówić napoje - także w formule bez ograniczeń - w cenie 9,90 zł za osobę: do wyboru będą napoje Coca-Cola, Fanta i Sprite.

A pizza z tej renomowanej włoskiej knajpki jest wyjątkowa. Po pierwsze - prawdziwie włoska. Wypiekana jest ona w piecu kamiennym w temperaturze 400 stopni Celsjusza, a ciasto przygotowywane jest wg zaczerpniętej prosto z ojczyzny słonecznych pomidorów, starej kampanijskiej receptury. Sos pomidorowy nie przypomina zupy pomidorowej, jak w innych pizzeriach. Jest doskonale doprawiony, wyczujemy w nim soczyste kawałki pomidorów. Słowem - pizza rodem z Neapolu!

W lokalu przy ul. Klimczaka 20 - jednej z restauracji, istniejącej już od 15 lat sieci San Giovanni - do wyboru mamy aż 39 rodzajów pizzy. Wszystkie tradycyjnie włoskie: np. Capriciosa, Rimini, Bella, Fiore, Molto Picante, Carbonara czy Frutti di Mare.

Miesiąc Pizzy może być nie tylko okazją do spotkania z przyjaciółmi, ale też dobrym pretekstem, by zabrać swoją drugą połówkę do San Giovanni na Walentynki. Przytulny lokal urządzony we włoskim stylu z pewnością sprzyjać będzie romantycznej atmosferze! 

PIZZERIA SAN GIOVANNI

• ul. Klimczaka 20
• otwarte: od niedzieli do czwartku: 12:00 - 22:00, od piątku do soboty: 12:00 - 23:00
• szybka i bezpłatna dostawa na terenie Wilanowa
• ZAMÓWIENIA: tel. (22) 353 00 00
www.pizzeriasangiovanni.pl

Artykuł powstał we współpracy z portalem Halo Ursynów - www.haloursynow.plreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama