reklama

Newsy

"Letnie Granie w Altanie" - koncert Natalii Kukulskiej

reklama
2022-05-25

W sobotę, 28 maja o godz. 16.30 zapraszamy na plenerowy koncert Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek zainauguruje cykl „Letnie granie w altanie”, podczas którego w każdą niedzielę lipca i sierpnia w altanie przy Hugonówce o godz. 19.00 będą odbywały się różnorodne koncerty.

Ze względu na prognozy pogody, koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej. WAŻNE!‼️ - bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie KDK w dniu wydarzenia od godz. 15.00 do godz. 16.00, wejście na Salę od 16.00 do 16.15, miejsca numerowane.

Natalia Kukulska swojej „dorosłej” karierze nagrała jedenaście solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Wydany w 2020 roku album “Czułe struny” zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W zeszłym roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem “Jednogłośna”, a także udziałem w formacie “MTV Unplugged”.

28 maja, godz. 16.30

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15

Wstęp wolny!

Ze względu na prognozy pogody koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej. WAŻNE!‼️ - bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie KDK w dniu wydarzenia od godz. 15.00 do godz. 16.00, wejście na Salę od 16.00 do 16.15, miejsca numerowane.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
2.06km/h
1043hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama