reklama

Newsy

Przewodnik - Szkoły językowe w Wilanowie

reklama
Przewodnik - Szkoły językowe w Wilanowie
2022-08-10

Wakacje powoli się kończą i zbliża się moment, w którym trzeba zdecydować którą szkołę językową wybrać? 

Możemy polecić Wam te opisane poniżej. To pełen profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. Są w Wilanowie od wielu lat, stosują autorskie programy, przygotowują do egzaminów maturalnych, IELTS, egzaminów kuratoryjnych. Kreatywny sposób prowadzenia lekcji doceniają dzieci, młodzież i dorośli.

The Palms

Uczymy języków tak, żebyś mówił. To nasza autorska metoda „Five Stars” sprawia, że uczniowie odnoszą sukcesy w szkole, w pracy i podczas wyjazdów zagranicznych. Zarówno dzieci, młodzież i dorośli doceniają kreatywny sposób prowadzenia lekcji stacjonarnych oraz online.
Nauka języków obcych z przyjemnością. Kreatywność i programy autorskie ułatwiają naukę i sprawiają przyjemność uczniom. Dzieci biegną na angielski jak nigdy dotąd, a dorośli pokonują bariery w mówieniu.
Satysfakcja gwarantowana. Umów się na bezpłatną ocenę poziomu językowego lub skorzystaj z lekcji próbnych. Sprawdź nas i dołącz do wielu zadowolonych klientów!
Zarezerwuj miejsce na lekcję próbną 2022/23
tutaj.
Zapraszamy na angielski, niemiecki, francuski i hiszpański!

 

The Teachers

Kolejny rok - nowe wyzwania, jeśli twoje wymagania są wysokie zapraszamy do nas.
Możemy przygotować Cię do egzaminów maturalnych, IELTS, egzaminów kuratoryjnych, potrafimy nauczyć Cię mówić w naturalny sposób. Problemy z gramatyką rozwiązujemy z gracją a nasi nauczyciele to profesjonaliści.
Cenisz sobie skuteczność i elastyczność? Lubisz być traktowany indywidualnie?
Zrealizuj swoje cele z The Teachers!

Centrum Nauki Kumon

W Kumon oferujemy naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Przy pomocy starannie opracowanych arkuszy ćwiczeń zabieramy naszych uczniów w podróż od prostych do złożonych problemów. Rozwijamy ich umiejętności we właściwym tempie, aby utrzymać ich motywację. Wraz z rozwojem umiejętności poprzez samodzielne uczenie się i poczuciem sukcesu wzrastają także pewność siebie i chęć do nauki.
Nauka metodą Kumon to jedynie 30 minut dziennie. Proponujemy zajęcia w Centrum 2 razy w tygodniu oraz zadania domowe na pozostałe 5 dni, indywidualnie dobrane dla każdego ucznia.
Serdecznie zapraszamy we wrześniu i październiku do skorzystania z darmowej tygodniowej próby nauki języka angielskiego w naszym Centrum!

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Salut Hola

To jedyna w Wilanowie placówka specjalizująca się w nauczaniu tych dwóch języków. Hiszpański i francuski to nasza specjalność. Szkoła mieści się w samym sercu Miasteczka Wilanów na ul.Hlonda 2 oraz Oś Królewska 28. Prowadzimy także równolegle kursy online.
Zapraszamy serdecznie na kursy języka francuskiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zarówno w kameralnych grupach (od 3 do maks. 8. osób), jak indywidualnie, oraz we wszystkich grupach wiekowych (dorośli, młodzież, dzieci). Przygotowujemy do certyfikatów i egzaminów (maturalnego, IB).
Uczymy tak, jak chcielibyśmy, by nas uczono: profesjonalnie i nigdy nudno. Stawiamy na komunikację, praktyczne użycie języka od pierwszych zajęć, niezależnie od poziomu. Kursy prowadzą wyłącznie wykwalifikowani lektorzy native i polscy.

Helen Doron

Rodzicu, jeżeli zależy Tobie na przyszłości Twojego dziecka nie zwlekaj! Zainwestuj w naukę języka angielskiego. Tą decyzją otworzysz swojej pociesze drzwi na cały świat!
Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki języka angielskiego metodą Helen Doron.
Metoda Helen Doron English to unikalna i skuteczna metoda nauczania dzieci. Opracowana została ponad 25 lat temu przez wybitną brytyjską lingwistkę Helen Doron.
Obecnie metoda znana i stosowana jest na całym świecie. W Polsce cieszy się ogromnym powodzeniem od 20 lat. Przez specjalistów jest uznana za wzorcową metodę nauczania dzieci.
Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 m-cy-19 lat.
Zapisz się już TERAZ - przy zapisie podaj HASŁO: "CO W WILANOWIE" a otrzymasz dodatkowy RABAT!
Do zobaczenia!   Zespół Helen Doron 

 

 

 

 


 

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama