reklama

Newsy

Przewodnik - Przedszkola i żłobki w Wilanowie

reklama
Przewodnik - Przedszkola i żłobki w Wilanowie
2022-08-11

Jeśli jeszcze nie znaleźliście odpowiedniego przedszkola czy żłobka dla swoich dzieci - spieszymy Wam z pomocą :)

Oto kilka miejsc w Wilanowie, które mogą Was zainteresować. Są tu placówki polsko-angielskie, integracyjne, stosujące autorskie programy, metodę Montessori. Znajdą się także zajęcia artystyczne, plastyczne, logiczne, muzyczne, taniec, majsterkowanie, kodowanie i wiele innych.

Montessori Stepping Stones

To międzynarodowe anglojęzyczne przedszkole i żłobek w Powsinie, które wyróżnia wyjątkowo ciepła, domowa atmosfera. Zostało założone, aby podążać za filozofią Montessori ceniącą indywidualizm każdego dziecka. Wierzymy, że dzieci mają ogromny, twórczy potencjał, są obdarzone przez naturę bogatą wrażliwością oraz doskonale potrafią samodzielnie się uczyć. Dokładamy wszelkich starań, aby przedszkole Twojego dziecka przygotowało je do nowych wyzwań i obowiązków na dalszym etapie edukacji, jednocześnie pozwalając mu być sobą. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat. Rekrutacja trwa przez cały rok!
Zapraszamy na indywidualne spotkanie ul. Przyczółkowa 140, Tel. 728-939-582
office@montessoristeppingstones.pl  
www  Fb

 

Polsko-Angielskie Przedszkole
Baby English Academy

Dlaczego nas polubicie?
… bo Wasz Skarb już w przedszkolu zacznie mówić po angielsku
i zostanie świetnie przygotowany do dalszej edukacji tak, aby mógł z radością i pewnością swoich możliwości kontynuować ją w wymarzonej szkole
… bo zadbamy o zdrowie Waszej Pociechy spędzając mnóstwo czasu na własnym placu zabaw, serwując smaczne i zdrowe posiłki, przygotowane pod kontrolą dietetyka
… bo damy Wam poczucie bezpieczeństwa, że Dziecko będzie spędzało czas w warunkach zbliżonych do domowych, w naszym własnym lokalu wyposażonym w najnowocześniejszą wentylację oraz filtry antysmogowe i antywirusowe, z podglądem kamer on-line dla Rodziców
… bo damy Wam poczucie komfortu, że wybraliście przedszkole z tradycjami, świetnymi referencjami, któremu od 2009 roku zaufało już setki Rodziców !
Zapraszamy: Oddziały: Klimczaka 8/2, Kieślowskiego 3/5U, tel. 602 213 804

Wilanowskie Przedszkole - przedszkole integracyjne

Bardzo zależy nam, aby nasze przedszkolaki poddane wszechstronnej stymulacji, rozbudzeniu ambicji i pracowitości, zyskały solidne podstawy, które w przyszłości pozwolą im stać się szczęśliwymi, mądrymi ludźmi o otwartych umysłach i silnym poczuciu własnej wartości, wrażliwymi, umiejącymi współpracować z innymi zachowując własną indywidualność.

Rodzinna atmosfera i kameralne warunki, jakie stworzyliśmy pozwolą dostrzec wyjątkowość każdego dziecka, podejść indywidualnie do jego potrzeb, możliwości, predyspozycji i talentów.

Oferujemy różnorodność zajęć. Język angielski w naszym przedszkolu to codzienne zabawy i zajęcia z native speakerem.
Zapewniamy doskonałe przygotowanie dzieci do szkoły.

Ala ma kota

Ala ma kota/House of Montessori każdy dzień to nowa przygoda!
Od prawie 20 lat z zaangażowaniem i pasją dbamy o wszechstronny rozwój dzieci. Tworzymy atmosferę pełną przyjaźni, zaufania i zrozumienia.
Pracujemy w duchu pozytywnej dyscypliny i NVC.
Wiemy, że dobre relacje z rodzicami są kluczowe w daniu dzieciom poczucia bezpieczeństwa.
Co nas wyróżnia?
- Międzynarodowy zespół, dwujęzyczność w nauczaniu
- Własna kuchnia w każdym przedszkolu. Zdrowe i sezonowe menu
- Metoda Marii Montessori na najwyższym poziomie.
- Autorskie programy
- Ciekawe zajęcia dodatkowe tj.: taniec, majsterkowanie, kodowanie, dodatkowe języki i wiele innych
- Przestronne sale, przedszkolne ogrody, wysokie standardy bezpieczeństwa
Wiemy, że każde Dziecko ma jeden start i bierzemy za to pełną odpowiedzialność.

"Chatka Małolatka"

Zapraszamy serdecznie do przedszkola Niepublicznego „Chatka Małolatka”.
W obu chatkach: w sercu Wilanowa przy Królewicza Jakuba 28 oraz przy Orężnej 45 na Sadybie trwa nabór do grup najmłodszych.
Działamy od 30 lat! Pracują u nas Ciocie i Wujkowie.
Uczymy Dzieci poprzez zabawę i doświadczenia, otaczamy je czułością i fachową opieką pedagogiczną, którą zapewnia wykwalifikowana kadra. Osoby pracujące w Chatce, to ludzie z pasją i niekończącymi się pomysłami na to jak zachwycić Dziecko. Rozwijamy Dzieci poprzez liczne działania artystyczne, muzyczne, plastyczne, logiczne. Uczymy Dzieci wrażliwości na świat i szacunku do otaczających je ludzi i zwierząt.
Zapraszamy – Zespół ”Chatki Małolatka”
Więcej o nas na:
www.chatkamalolatka.pl.

Żłobek Zielona Kraina

Od przeszło 10 lat dokładamy wszelkich starań, by tworzyć świat, w którym Dzieci mogą czuć się bezpieczne, ważne i zrozumiane. Gdzie mogą być sobą ze wszystkimi swoimi emocjami. Gdzie otrzymują wsparcie i pomoc. Gdzie mogą być wolne i poznawać siebie.
W Zielonej Krainie każdy dzień to nowa przygoda. Czasami jest to spokojny rytm, czasami artystyczny nieład, którego scenariusz piszą dzieci.
Życie w zgodzie z naturą to przede wszystkich wspieranie dzieci w ich naturalnym rozwoju. Szanujemy indywidualizm każdego Dziecka, rozumiemy, że każda zmiana w ich życiu dzieje się w swoim tempie.
To Dzieci są ekspertami swoich potrzeb, a my towarzyszami i ostoją.
Stawiamy na wszechstronny rozwój Dziecka w zgodzie z Jego indywidualnymi potrzebami.

Żłobek i Przedszkole Pandzia 

Badania mówią, że do 7 r.ż najmocniej kształtuje się osobowość dziecka.
Dziecko uczy się wszystkich kompetencji życiowych, które wykorzysta w życiu dorosłym. Od miłości, troski, opieki i szacunku, poprzez samodzielność, empatię, kreatywność, logiczne myślenie, współpracę i odpowiedzialność – uczą się wszystkiego co będzie im potrzebne w przyszłości.
W radosnej i przyjaznej atmosferze, dzieci rozwijają się zdecydowanie lepiej. Poprzez kreatywne i innowacyjne programy nauczania, nabywają niezbędnych umiejętności, a to właśnie te umiejętności przekładają się na wiarę i pewność siebie.
Co nas wyróżnia?
Uczymy dzieci kompetencji życiowych
Dwujęzyczność- immersja
Prowadzenie sobotnich warsztatów dla dzieci
Pozdrawiamy bardzo ciepło o czekamy na Was :)

Dibber International Preschool Wilanów

Realizowany przez nas wywodzący się ze Skandynawii program nauczania koncentruje się na wszechstronnym rozwoju dziecka. Bazujemy na zajęciach ruchowych, muzycznych, edukacji jakościowej i rozwoju emocjonalnym. Kierujemy się kulturą serca, a dziecko jest naszą najwyższą wartością. Nasze przedszkole zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka. Oferujemy naukę w języku polskim i angielskim, a już niedługo również w języku hiszpańskim czy chińskim.
My wszyscy: nauczyciele oraz rodzice, jesteśmy zespołem współtworzącym otoczenie, w którym rozwijają się nasze dzieci. Dlatego chcemy by każdy dzień był twórczy, kreatywny i przynoszący wiele radości naszym podopiecznym!
DOŁĄCZ DO NAS
Dibber International Preschool Wilanów
al. Rzeczypospolitej 20  Tel 510480260

Polsko-Angielskie Przedszkole MAGIC FISH - STEAMOWE PRZEDSZKOLE

Od ponad 13 lat kształcimy z zaangażowaniem i pasją najmłodsze Dzieci, rozwijając autorski program nauczania dwujęzycznego i wychowania przez sztukę. Dbamy o ich odporność i zdrowie przygotowując własne nieprzetworzone posiłki w naszej przedszkolnej kuchni.
Przedszkole Magic Fish podąża za światowymi trendami w edukacji. Wykorzystujemy metodologię STEAM, a więc oparcie edukacji w dużej mierze na nowych technologiach i specjalnych metodach pracy. Dzięki temu powiązaniu, edukacja podąża za rozwojem technologii, cały czas utrzymując swój nowoczesny charakter. Pojęcie STEAM z ang. oznacza Science, Technologies, Engineering, Arts oraz Mathematics. Wspiera więc obie półkule mózgu, kładąc więcej akcentów na nauki ścisłe.
www.magicfish.pl ul. Królewicza Jakuba 71 Warszawa
przedszkole@magicfish.pl Tel: 728-588-636

 

 

 

 


 

 

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama