reklama

Newsy

Czas na łyżwy w Warszawie! Największe zimowe miasteczko zawita na lodowisko Centrum Sportu Wilanów!

reklama
Czas na łyżwy w Warszawie! Największe zimowe miasteczko zawita na lodowisko Centrum Sportu Wilanów!
2023-02-23

Już 25 i 26 lutego jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko CS Wilanów w Warszawie. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii.

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest Warszawa.

Już 25 i 26 lutego (sobota, niedziela), na 600 m² lodowiska CS Wilanów (ul. Gubinowska 28/30) Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

ROZKŁAD JAZDY NA LODOWISKU W WARSZAWIE:

- Poranki dla dzieci z PGE - 11:30-12:15; 13:30-14:15
Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

- Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych - 15:30-16:15; 17:30-18:15
Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

- Disco Lodowisko z 4FUN.TV - 19:30-20:15
Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE - 11:30-19:30

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach - dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama