reklama

Newsy

Przewodnik - Przedszkola i żłobki w Wilanowie i okolicach

reklama
Przewodnik - Przedszkola i żłobki w Wilanowie i okolicach
2023-03-07

Jest czas rekrutacji do przedszkoli i żłobków! Jeśli szukacie dobrego, ciekawego miejsca dla waszych dzieci, przedstawiamy wam kilka propozycji w najbliższej okolicy. 

Są tu przedszkola/żłobki z doświadczoną kadrą, zdrową kuchnią, placami zabaw, smacznymi, zdrowymi posiłkami. Oferują naukę języków obcych, indywidualne podejście do każdego dziecka, harmonijny rozwój, bezpieczeństwo i fachową opiekę.

Baby City -
w szczęśliwej drodze ku dorosłości

Niedaleko Jeziorka Czerniakowskiego, w wyjątkowym miejscu - w Baby City znajdziesz pełną uważność, troskę i zaangażowanie, przestronne sale i ogrody, stałą doświadczoną kadrę nauczycieli i specjalistów, zdrową kuchnię, wachlarz zajęć od arteterapii po łyżwy, sprawdzoną dwujęzyczną edukację STEAM wspierającą ciekawość, szacunek, pomysłowość i odpowiedzialność. Doskonale przygotowujemy do szkół polskich i międzynarodowych. Współpracujemy z Państwem w każdym momencie życia malucha. Kochamy to co robimy i zależy nam na waszym spokoju o dobro dziecka. Przez 15 lat wypracowaliśmy opinię miejsca, do którego chcesz zawsze wracać, choćby ciepłymi myślami.
Kończymy rekrutację 2023/24. Zapraszamy – tel. 789 260 454 lub mail: info@babycity.com.pl www

 

 

Baby English Academy
przedszkole polsko-angielskie

Dlaczego nas polubicie?
…bo Wasz Skarb już w przedszkolu zacznie mówić po angielsku
…bo zadbamy o emocje, zdrowie i dobre samopoczucie Waszej Pociechy która będzie doskonale się bawić na własnym placu zabaw, zajadając smaczne i zdrowe posiłki
…bo damy Wam poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Wasze Dziecko będzie spędzało czas w warunkach zbliżonych do domowych. Nasz własny lokal wyposażony jest w wentylację i filtry antysmogowe
…bo damy Dziecku czas na zabawę, przeżywanie emocji, doświadczanie, na znalezienie własnego rytmu, a Rodzicom pewność, że wybrali przedszkole z tradycjami, w Wilanowie od 2009!
Angielski „od hello po goodbye”
Native Speakers from around the world (Australia, Kanada….)  Rytmika, Drama in English
„Happy Cooking” Więcej na www tel. 602 213 804

Montessori Stepping Stones
w Powsinie

To międzynarodowe anglojęzyczne przedszkole i żłobek, które wyróżnia wyjątkowo ciepła, domowa atmosfera. Zostało założone aby podążać za filozofią Montessori ceniącą indywidualizm każdego dziecka. Wierzymy, że dzieci mają ogromny, twórczy potencjał, są obdarzone przez naturę bogatą wrażliwością oraz doskonale potrafią samodzielnie się uczyć. Dokładamy wszelkich starań, aby przedszkole i żłobek Twojego dziecka przygotowało je do nowych wyzwań i obowiązków na dalszym etapie edukacji, jednocześnie pozwalając mu być sobą. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat. Rekrutacja trwa przez cały rok!
Zapraszamy na indywidualne spotkanie ul. Przyczółkowa 140, Tel. 728-939-582, office@montessoristeppingstones.pl www  Fb

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
„Moje Cudowne Lata"

Edukacja. Rozszerzona podstawa programowa. Wysoki poziom nauczania. Tablice interaktywne, tablety.
Dwa języki obce w czesnym: angielski i hiszpański.
Kadra. Wykwalifikowani i kreatywni nauczyciele i instruktorzy. Stała opieka logopedy, psychologa i terapeuty SI
Duży plac zabaw. Powierzchnia ponad 1700 m2 z wydzieloną częścią dla żłobka. Bezpieczne podłoże, duże zabawki, dwa boiska oraz padok dla kucyków.
Własna kuchnia. Diety zwykłe i specjalne.
Bezpieczne miejsce. System zabezpieczeń drzwi wejściowych oraz 32 kamery monitorujące całodobowo wnętrze budynku i jego otoczenie.
Własny duży parking.
Nowocześnie wyposażone sale. Klimatyzacja, oczyszczacze powietrza. Sala gimnastyczna, terapii SI oraz logopedyczna.
Jesteśmy otwarci od 7.00 do 18.00. www  fb

Radosne Przedszkole

Radosne Przedszkole od wielu lat cieszy się niesłabnącą sympatią i uznaniem wilanowskich Rodziców. Dlaczego? Gdyż Rodzice chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami o nas, a nasi Absolwenci naprawdę się wyróżniają. Zadowolenie dzieci, ich harmonijny rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Realizujemy je dzięki wspaniałej kadrze, zdrowej własnej kuchni, bogatej ofercie zajęć adekwatnych do potrzeb dzieci, realizowanych przy wykorzystaniu najnowszych metod pracy z dzieckiem, technologii, ale także bezpośredniego kontaktu z człowiekiem, naturą i sztuką. Wycieczki, ciekawi goście, twórczość ruchowo-artystyczna to nasza codzienność.
Zapraszamy do Nas (Vogla 9) każdego Rodzica, który chce mieć pewność, że dokonał dobrego wyboru! Tel. 664134610 www fb

Dibber Internationl Preschool – Wilanów

Dibber International Preschool Wilanów - We develop lifelong learners.
• nr 1 w Skandynawii
• 10 krajów
• 20 lat doświadczenia
• 40 000 dzieci w 550 przedszkolach
Poczucie własnej wartości dziecka jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy dzieci do nauki poprzez zabawę, interakcję i nabywanie nowych umiejętności. Wszystko to w nurcie porozumienia bez przemocy i holistycznego podejścia do edukacji oraz przyswajania wiedzy. Kładziemy nacisk na profesjonalne przygotowanie kadry pedagogicznej do partnerskiej pracy z dziećmi. Komunikujemy się z dziećmi w trzech językach: polskim, angielskim i hiszpańskim. Zapraszamy na dni otwarte już tej wiosny! Zapisy dzieci w wieku: 2-6 lat.
Poznaj nas!
al. Rzeczypospolitej 20/U4 tel. 510 480 260 e-mail: kontakt@dibber.pl www

Wilanowskie Przedszkole

Bardzo zależy nam, aby nasze przedszkolaki poddane wszechstronnej stymulacji, rozbudzeniu ambicji i pracowitości, zyskały solidne podstawy, które w przyszłości pozwolą im stać się szczęśliwymi, mądrymi ludźmi o otwartych umysłach i silnym poczuciu własnej wartości, wrażliwymi, umiejącymi współpracować z innymi zachowując własną indywidualność.
Rodzinna atmosfera i kameralne warunki, jakie stworzyliśmy pozwolą dostrzec wyjątkowość każdego dziecka, podejść indywidualnie do jego potrzeb, możliwości, predyspozycji i talentów.
Oferujemy różnorodność zajęć. Język angielski w naszym przedszkolu to codzienne zabawy i zajęcia z native speakerem.
Zapewniamy doskonałe przygotowanie dzieci do szkoły. tel. 781 303 401 fb  www

Wybieram Zebrę!

Profesjonalny zespół, który od wielu lat tworzy ciepłą, domową atmosferę dla naszych dzieci.
• Posiadamy 18 lat doświadczenia w prowadzeniu dwujęzycznego przedszkola w myśl zasady: one person - one language.
• Nasze przedszkole pracuje w oparciu o profesjonalny amerykański program, stworzony specjalnie dla przedszkoli językowych w Stanach Zjednoczonych w oparciu o standardy NAEYC który od lat z dużym sukcesem jest u nas realizowany.
• Spełniamy wszystkie warunki powodzenia programu bilingualnego.
Bogaty program muzyczny i nauka gry na instrumentach codziennie.
• Profesjonalna opieka psychologa i logopedy.
• Wychowanie przedszkolne na najwyższym poziomie!
• Własny plac zabaw!
Własna, zdrowa i domowa kuchnia!
• Własna
sala SI i profesjonalni terapeuci.
WELCOME KIDS!
www tel.605-999-983 

 

Polsko-Angielskie Przedszkole
MAGIC FISH

Od ponad 14 lat kształcimy najmłodsze dzieci z zaangażowaniem i pasją, rozwijając autorski program nauczania dwujęzycznego oraz wychowania przez sztukę.
REKRUTACJA 2023/2024

• dwujęzyczna edukacja - program polsko-brytyjski;
• zajęcia teatralne, muzyczne oraz taneczne;
• kuchnia makrobiotyczna, świeże produkty, przygotowywane na miejscu;
• edukacja poprzez budowanie relacji;
• steamowe przedszkole;
• zapisy przez cały rok;
Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne
Magic Fish zaprasza!

ul. Królewicza Jakuba 71
tel. 728588636
przedszkole@magicfish.pl
www

„Chatka Małolatka”

Zapraszamy serdecznie do naszego przedszkola.
W obu chatkach: w sercu Wilanowa przy Królewicza Jakuba 28 oraz przy Orężnej 45 na Sadybie trwa nabór do grup najmłodszych!
Chętnych zapraszamy też do przedszkolnej zerówki, która rusza od września 2023 r.
Działamy od 30 lat! Pracują u nas Ciocie i Wujkowie.
Uczymy Dzieci poprzez zabawę i doświadczenia, otaczamy je czułością i fachową opieką pedagogiczną, którą zapewnia wykwalifikowana kadra. Osoby pracujące w Chatce, to ludzie z pasją i niekończącymi się pomysłami na to jak zachwycić Dziecko. Rozwijamy Dzieci poprzez liczne działania artystyczne, muzyczne, plastyczne, logiczne. Uczymy Dzieci wrażliwości na świat i szacunku do otaczających je ludzi i zwierząt.
Zapraszamy – Zespół ”Chatki Małolatka”
Więcej o nas na: 
www

 

Niepubliczne Przedszkole Mini Harvard

 • Wykwalifikowana kadra, rozszerzona podstawa programowa, nowe projekty w każdym miesiącu.
• Inspirująca przestrzeń, wycieczki, własny plac zabaw, własna kuchnia.
• Intensywny język angielski, zajęcia dodatkowe (spanish, judo, taniec, zajęcia umuzykalniające po angielsku, zajęcia sportowe, zajęcia z psychologiem) rozwijające talenty.
• Ciepła atmosfera to szansa na budowanie pięknych wspomnień i solidnej podstawy do dalszej edukacji.
„Wszystko zaczyna się od przedszkola, także edukacja w Szkole Podstawowej im. A. Einsteina”.
www  Fb


 

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama