reklama

Newsy

Dyplom zagranicznej uczelni, jak go zdobyć?

reklama
Dyplom zagranicznej uczelni, jak go zdobyć?
2023-04-19

Elab Education Laboratory już 22 kwietnia organizuje w swoim warszawskim biurze bezpłatne spotkanie o tematyce studiów za granicą, pod hasłem Elab Open Day. Wydarzenie jest kierowane do licealistów i ich rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o procesie aplikacji na studia za granicą, wyborze odpowiedniej uczelni, a także jak finansowo przygotować się do takiej inwestycji.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do rodziców, jak i licealistów, którzy rozważają podjęcie studiów za granicą. Spotkanie poprowadzą eksperci Elab Education Laboratory, którzy od niemal 11 lat, z sukcesami pomagają dostać się na najlepsze uniwersytety na świecie.

- Podczas rozmów z młodzieżą szkolną oraz ich rodzicami o możliwościach podjęcia studiów za granicą, zauważamy kilka wyróżniających się pytań. Rodzice przede wszystkim są zainteresowani tym, jak wesprzeć swoje dziecko w aplikacji na zagraniczne uczelnie, jak zapewnić mu bezpieczeństwo oraz niemniej ważne są kwestie stypendiów. Natomiast Nasi aplikanci są zainteresowani systemem edukacji, możliwościami nauki oraz pracy w międzynarodowym środowisku. Wiemy, jak wiele osób rozważa zagraniczne uczelnie, ale nie wie, jak zacząć. Dlatego nasi eksperci chętnie odpowiedzą na najważniejsze pytania odnośnie opcji studiowania za granicą na Elab Open Day!mówi Przemysław Jeziorowski z Elab Education Laboratory.

Czego dowiedzą się uczestnicy?
W trakcie spotkania z cyklu Elab Open Day uczniowie oraz rodzice dowiedzą się między innymi :

- Jak wyglądają studia na najlepszych uczelniach świata w Europie i USA?
- Jak wyglądają kwestie finansowe związane ze studiami?
- Czy dostanie się na uczelnie Ivy League, Oxbridge czy Russell Group jest faktycznie trudne?
- W jaki sposób zaplanować aplikację i przygotowanie do egzaminów, aby zdążyć ze wszystkim na czas?
- Czy zawsze trzeba zdać egzamin językowy IELTS?
- Jak wyglądają systemy studiowania na najlepszych uczelniach na świecie?

Agenda spotkania przewiduje również indywidualne konsultacje, na których zarówno młodzież, jak i rodzice, będą mogli zadać pytania ekspertom odnośnie kształtowania swojej ścieżki edukacyjnej. Będzie to znakomita okazja, aby zweryfikować wszystkie dotychczas zebrane informacje oraz porozmawiać o możliwościach oferowanych przez zagraniczne uczelnie, w tym także o stypendiach i możliwych dofinansowaniach, które czekają na przyszłych polskich studentów!

Gdzie i kiedy?
Spotkanie rozpocznie się 22 marca w Biurze Elab przy ul. Nowogrodzkiej 68 (Prima Court), w Warszawie.

Zapisy prowadzone są na określoną godzinę: 11:00; 13:00, 15:30

Wstęp jest bezpłatny, a rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie: https://openday.elabedu.eu/spring_editionreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama