reklama

Newsy

Przewodnik - Półkolonie letnie, kolonie, obozy, warsztaty i inne zajęcia dla dzieci z Wilanowa

reklama
Przewodnik - Półkolonie letnie, kolonie, obozy, warsztaty i inne zajęcia dla dzieci z Wilanowa
2023-05-08

Wakacje tuż, tuż! Warto więc już teraz pomyśleć o tym,  jak dobrze zorganizować czas naszym dzieciom.

Może kolonie, obozy, czy półkolonie, będą dobrą alternatywą w tym roku? Które miejsca wybrać, aby zajęcia rozwijały, uczyły i bawiły? Poniżej lista organizatorów i krótki opis propozycji. Można już śmiało rezerwować miejsca!
 

Półkolonie Wilanów 2023

• Półkolonie piłkarsko – pływackie
• Półkolonie akrobatyczno – pływackie
Dla kogo: dzieci 5-14 lat
Centrum Sportu Wilanów ul. Gubinowska 28/30
I turnus - 17-21.07.2023 (5 dni) od 8:00 – 17:00
II turnus - 07-11.08.2023 (5 dni) od 8:00 – 17:00
Program obozu i atrakcji obejmuje m.in:
• Wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek
• Całodniową opiekę trenerów
• Treningi sportowe 2x dziennie
• Codzienne zajęcia na basenie
• Animacje edukacyjno – sportowe
• Wyjście do parku linowego
• Wyjście do kina
• Wyjście do parku trampolin
• Warsztaty z eksperymentami
• Dyplomy i nagrody dla każdego uczestnika
• Opiekę medyczną
• Ubezpieczenie NNW
Cena: 849zł
Zapisy  Więcej informacji: tel. 792 248 220

 

Sealart Szkoła Rysunku

Szukasz pomysłu na wakacje w mieście? Chcesz zapewnić dziecku atrakcje, łącząc je z ciekawymi formami spędzania wolnego czasu? Kurs wakacyjny Sealart to połączenie edukacji, zabawy w gronie rówieśników i nieograniczonych możliwości rozwoju umiejętności artystycznych, kreatywności oraz wyobraźni.
Kursy:
· Grupa dziecięca 7+ (Rysunek, Malarstwo
· Grupa dziecięca 7+ (Grafika komputerowa)
· Grupa młodzieżowa 13+ (Rysunek, Malarstwo)
· Grupa młodzieżowa 13+ (Grafika komputerowa)
Zajęcia prowadzone codziennie od poniedziałku do piątku po 3h lub 6h.
Więcej informacji 
Zapisy: kontakt@sealart.pl
Nasze media społecznościowe:
fb  Insta   Youtube

PÓŁKOLONIE SPORTOWE-GIMNASTYCZNE
GYM GENERATION

PÓŁKOLONIE SPORTOWE-GIMNASTYCZNE: „RADOŚĆ SPORTU NA CAŁE ŻYCIE" dla dzieci 5-9 lat i 8-13 lat.

Oferujemy wyjątkową okazję dla Twojego dziecka, aby spróbowało nowych sportów z najlepszymi trenerami w najbardziej przyjaznym środowisku. Gimnastyka, pływanie, Karate, tenis, taniec, boks, piłka ręczna, piłka nożna, łucznictwo, lekkoatletyka, orientacja w terenie, samoobrona, joga, akrobatyka, fikołki... oraz Fun English, zajęcia z pierwszej pomocy, ESCAPE Room, EKO rękodzieło i LEGO warsztaty.

Warsaw Sport Camps

Zapraszamy od pierwszych dni wakacji na nasze Półkolonie sportowo-edukacyjne (tenis, padel, squosh, koszykówka, piłka nożna, łucznictwo, parkur, aikido, tenis stołowy, lego robotyka, szachy, eksperymenty i doświadczenia. Zajęcia odbywają się w klubie Sinus ul. Wał Zawadowski 99 od 9:30 do 16:30. Cena 950 zł. W cenie podwieczorek i napoje. Obiad płatny do wyboru.
Zapisy na
www  lub telefonicznie 501 019 003 Zaliczka 150 zł. 10% zniżki dla rodzeństwa. ZAPRASZAMY

 

eduPunkt

WILANÓW Platinum Hotel & Residence, ul. Ledóchowskiej 12
Terminy: 26-30.06, 3-7.07, 10-14.07, 21-25.08, 28.08-1.09
Zaufaj nam! Jesteśmy na rynku od 13 lat. Nasze zajęcia wprowadzają dzieci w świat najnowocześniejszych technologii. Główny nasz cel: kreatywne połączenie nauki z zabawą. Każdego dnia pracujemy z klockami LEGO®, podczas warsztatów z Minecrafta stawiamy na wartości edukacyjne, projektujemy modele i drukujemy na drukarkach 3D. W trakcie zajęć z wirtualnej rzeczywistości odwiedzamy światy jak ze snów. Tegoroczna NOWOŚĆ: zajęcia YouTube School. A do tego nie zapominamy o ruchu podczas zajęć ze sztuk walki! Zapraszamy do zapisów!
- cena: 1050 zł   - godziny 9.00-17.00
- pełne wyżywienie
- wiek: 5-12 lat  - ubezpieczenie NNW
ZAPISY: biuro@edupunkt.com.pl

MASTER DANCE CAMP 2023
Summer Edition

To letni obóz taneczno akrobatyczny, który odbędzie się w dniach 12-21 lipca 2023 w Ośrodku Gwarek na Mazurach, niedaleko Giżycka.
Uczniowski Klub Sportowy „Master Dance" to szkoła tańca i zespół taneczny działający na warszawskim Wilanowie. Od 5 lat w okresie wakacyjnym Klub organizuje obozy taneczne dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat. Dni obozowe wypełnione są zajęciami z akrobatyki i różnych stylów tańca (jazz, modern, hip-hop, balet). W programie obozu znajdzie się też miejsce na plażowanie, kajaki, obozowe zabawy integracyjne oraz czas wolny i całą masę śmiechu i dobrej zabawy.
Wyjazd z Wilanowa. Informacje i zapisy:
www tel. 511 588 429

 

FRANCUSKI & HISZPAŃSKI
PÓŁKOLONIE I WARSZTATY KONWERSACYJNE

Zapraszamy dzieci 6-10 lat na 5-dniowe turnusy przez całe wakacje. W programie: pełne zanurzenie w języku; warsztaty: Survivalowa przygoda w dżungli, Stwórz własny kraj i wiele innych; zabawa kolorem i tworzywem podczas warsztatów plastycznych; gitara i joga; gry planszowe i sportowe; kino i wycieczka do Powsina; plac zabaw i trampoliny.
Dziećmi opiekuje się lektor dedykowany do pracy z najmłodszymi. Spędzamy dzień aktywnie i twórczo, w miłej atmosferze. Kameralne grupy zapewniają indywidualne podejście do każdego dziecka.
Młodzież zapraszamy na Warsztaty konwersacyjne: 5 dni - 20 godzin lekcyjnych - 100% mówienia: praktycznie, dynamicznie, inspirująco, komunikacyjnie, naturalnie.

Niedźwiadkowo

Zgodnie z dewizą Janusza Korczaka „Mów dziecku, że jest dobre i że potrafi” staramy się dawać jak najwięcej możliwości do samodzielnego odkrywania świata Dzieciom i próbowania różnych dyscyplin: naukowych, językowych czy artystycznych. My, chcąc uczyć się od najlepszych i tak, jak najlepsi, powtarzamy te słowa wielokrotnie każdemu Maluchowi. Chcemy, aby Dzieci rosły w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji, a przez doświadczenie i próbowanie nowości same przekonały się, że mogą, potrafią i chcą coś zrobić, czegoś się nauczyć. Tylko wtedy Ich i nasza praca ma sens i faktycznie rozwija. Zapraszamy!
Więcej o nas na www

Mówiący Kij

Inspirujemy do rozwoju i działania! Zapraszamy na obóz letni Wolne Dzieci Kija i półkolonie Odjazd! – codziennie inna wycieczka.
Obóz Letni Wolne Dzieci Kija to:
- kameralny obóz dla najmłodszych (6-9 lat)
- 5 noclegów w Agroturystyce
- program zajęć nastawiony na podążanie za zainteresowaniami dzieci
- aktywny czas spędzony w naturze
Termin: 31 lipca- 5 sierpnia
Półkolonie Odjazd:
- codziennie inna wycieczka z Warszawy
- park rozrywki Mandoria
- park wodny Suntago
- Kurpie i Podlasie
- Lublin: ścianka wspinaczkowa, podziemna trasa turystyczna, regionalne muzeum
Termin: 17-21 lipca

Wakacje w Krokusie

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY LETNIE
Codzienne warsztaty trwające 2,5 - 4 godziny. Późnym porankiem spotykamy się tu, aby w lekkiej, wakacyjnej formie uczyć się współpracy i rozpoznawania emocji. Głównie dla dzieci w wieku 7-12 lat.
Aktywny Krokus, Twórczy Krokus
Między innymi: nagrywanie filmu krótkometrażowego „Skąd przybyły uczucia?", Eko-kolaż „Co w duszy gra?", Zumba, Robienia mydełek, Jenga XXL, Decoupage, Warsztaty teatralne, Krokusowy pokaz mody.
WARSZTATY Z TUS
Pn - pt 8:30 do 16:30 (więcej informacji na stronie)
O Krokusie:
Jesteśmy grupą specjalistów psychologów i pedagogów, którzy chcą Was wspierać w budowaniu głębokiej i szczęśliwej relacji z Waszymi dziećmi. Zapraszamy też na kawę i do księgarenki!

 

Campowo.pl

Campowo.pl to letnia odsłona organizowanych przez nas wyjazdów i obozów dla dzieci. Od 10 lat działając jako naferie.pl organizujemy zimowy wypoczynek, w którym w każdym roku bierze udział ponad 2000 uczestników. Od 5 lat organizujemy letnie wakacje dla kilkuset dzieci tworząc ciekawe i autorskie programy tematyczne. Wszystkie nasze projekty łączy wysoka jakość i dbałość o szczegóły czego potwierdzeniem są liczne opinie w mediach społecznościowych, jak i rosnąca rzesza klientów. Przygotowując nasze obozy, priorytetem jest dobra zabawa, rozwój oraz bezpieczeństwo Waszych dzieci. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie bogaty wybór programów, a jeśli pojawią się pytania z chęcią na nie odpowiemy. Do zobaczenia!

Kahuna squash&badminton

Kahuna to wyjątkowe miejsce na squashowo-badmintonowej mapie Polski, znajdujące się na granicy Wilanowa z Mokotowem. Półkolonie sportowe organizujemy podczas wakacji i ferii od ponad 5 lat. Podczas zajęć doskonalimy technikę, uczymy zasad gry różnych sportów rakietowych, prowadzimy zajęcia kulinarne, artystyczne, zabawy wodne i wiele innych. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 14 lat na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów przez formularz zgłoszeniowy – liczba miejsc ograniczona! Jeśli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z organizatorem pod nr tel. 5133449342

Półkolonie letnie „Wakacje u króla”

Lato to czas wytchnienia oraz świetna okazja na poszukiwanie i pogłębianie pasji. Zapraszamy na letnie półkolonie do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie!
Tygodniowe turnusy wypełni moc atrakcji – codzienne poznawanie historii i przyrody poprzez zabawę, spacery i warsztaty (m.in. gotowania, tańca, pięknego pisania).
Odwiedzimy wilanowski pałac i jego ogrody, drukarnię, kuźnię oraz pasiekę. Zajęcia ułożą się w fascynującą opowieść o dawnych czasach i obyczajach. Aktywności będą przeplatane wspólnymi posiłkami i leniuchowaniem w uroczych zakątkach. Czy można sobie wyobrazić lepsze lato?
Informacje: www.wilanow-palac.pl. Rezerwacja: polkolonie@muzeum-wilanow.pl


 

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama