reklama

Newsy

Przewodnik - Szkoły językowe w Wilanowie i okolicach

reklama
Przewodnik - Szkoły językowe w Wilanowie i okolicach
2023-08-10

Chcecie znaleźć fajną szkołę językową? Najwyżczy czas, bo połowa wakacji już za nami! Jak do tego podejść, aby od września ruszyć pełna parą i mieć super efekty?

Mamy tutaj szkoły, które proponują zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Dzieci mają fajniej, bo naukę łączą ze śpiewem, grami, zabawami,  itd., itp. Kto wie, może i dorośli mogą znaleźć takie atrakcje? Chcecie sprawdzić? Oto kilka fajnych miejsc.

The Teachers

Kolejny rok - nowe wyzwania, jeśli twoje wymagania są wysokie zapraszamy do nas.
Możemy przygotować Cię do egzaminów maturalnych, IELTS, egzaminów kuratoryjnych, potrafimy nauczyć Cię mówić w naturalny sposób. Problemy z gramatyką rozwiązujemy z gracją a nasi nauczyciele to profesjonaliści.
Cenisz sobie skuteczność i elastyczność? Lubisz być traktowany indywidualnie?
Zrealizuj swoje cele z The Teachers

  

 

Szkoła językowa The Palms

Uczymy języków tak, żebyś mówił. To nasza autorska metoda „Five Stars” sprawia, że uczniowie odnoszą sukcesy w szkole, w pracy i podczas wyjazdów zagranicznych. Zarówno dzieci, młodzież i dorośli doceniają kreatywny sposób prowadzenia lekcji stacjonarnych oraz online.
Nauka języków obcych z przyjemnością. Kreatywność i programy autorskie ułatwiają naukę i sprawiają przyjemność uczniom. Dzieci biegną na angielski jak nigdy dotąd, a dorośli pokonują bariery w mówieniu.
Satysfakcja gwarantowana. Umów się na bezpłatną ocenę poziomu językowego lub skorzystaj z lekcji próbnych. Sprawdź nas i dołącz do wielu zadowolonych klientów!
Zarezerwuj miejsce na lekcję próbną 2023/24
tutaj
Zapraszamy na angielski, niemiecki, francuski i hiszpański!

English School Open Mind

Zapraszam do mojej szkoły języka angielskiego w Wilanowie-English School Open Mind! Nazywam się Karolina Kenar i od 20 lat razem z moim Zespołem ucząc angielskiego otwieramy naszych uczniów na świat! Jako filolog, metodyk i egzaminator maturalny mam bogate doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych oraz w przygotowaniu do egzaminów.
W Open Mind oferujemy doskonałe kursy nauki języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania- w grupie i indywidualnie, stacjonarnie oraz online.
Nasze metody stawiają mocno na komunikację i zanurzenie w języku. Umiejętność porozumiewania po angielsku jest kluczowa, wiodąca i zawsze na pierwszym miejscu, jednak nie zapominamy o gramatyce i dbamy o wszystkie sprawności językowe (pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu).
Open Mind- otworzymy Cię na świat!

Go Native School of English

Jesteśmy jedyną szkołą na rynku, w której nauczają WYŁĄCZNIE lektorzy z krajów anglosaskich, a nie ma lepszej metody na skuteczną naukę języka niż nauka z native speakerem! Ponad 20 letnie doświadczenie naszych nauczycieli wskazuje, że metoda pełnego zanurzenia w języku angielskim przynosi najlepsze rezultaty. Nasi pedagodzy to nie tylko instruktorzy języka, to ambasadorzy kultury. Przenoszą esencję swoich ojczyzn do sali lekcyjnej, oferując wgląd w tradycje i obyczaje które wzbogacają naukę! W Go Native dbamy o indywidualne podejście do każdego ucznia. Nasz program przygotowuje uczniów do egzaminów Cambridge English Qualification, egzaminu ósmoklasisty oraz matury a oferta skierowana jest do dzieci 6+, młodzieży i dorosłych.

 

Helen Doron

Rodzicu, jeżeli zależy Tobie na przyszłości Twojego dziecka nie zwlekaj! Zainwestuj w naukę języka angielskiego. Tą decyzją otworzysz swojej pociesze drzwi na cały świat!
Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki języka angielskiego metodą Helen Doron.
Metoda Helen Doron English to unikalna i skuteczna metoda nauczania dzieci. Opracowana została ponad 25 lat temu przez wybitną brytyjską lingwistkę Helen Doron.
Obecnie metoda znana i stosowana jest na całym świecie. W Polsce cieszy się ogromnym powodzeniem od 20 lat. Przez specjalistów jest uznana za wzorcową metodę nauczania dzieci.
Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 m-cy-19 lat.
Zapisz się już TERAZ - przy zapisie podaj HASŁO: "CO W WILANOWIE" a otrzymasz dodatkowy RABAT!
Do zobaczenia!   Zespół Helen Doron 

Learn English at a British School!

English Courses for children aged 6 to 14
Thames Language Academy in association with a Thames British School is organising English courses for children aged 6 to 14. Our teachers are native-level English speakers who are proud to offer outstanding language support tailored to meet individual needs.
Why study English with Thames Language Academy?
- British school environment (English is the main language of communication)
- World-class curriculum
- Native-level English speakers
- Focus on speaking and communicative skills
- Small groups for personalised attention
Course dates: 23/09/2023 – 15/06/2024
Course length:
- 48 lessons (3-month EFL programme)
- 120 lessons (9-month EFL programme)
www  tel. +48 577 650 400

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama