reklama

Newsy

DNI WILANOWA 2023

reklama
DNI WILANOWA 2023
2023-08-28

Zapraszamy Was na to niezwykłe wydarzenie! Już w dniach 8-10 września odbędą się wyczekiwane przez cały rok DNI WILANOWA - czas radości, muzyki i wspólnego świętowania!

Start 19:00!

Na pierwszy dzień, czyli 8 września, przygotowaliśmy dla Was muzyczne emocje! Na scenie pojawią się wyjątkowi artyści - charyzmatyczna bryska oraz utalentowana Sylwia Grzeszczak. To będzie niezapomniany wieczór pełen przebojów i dobrej zabawy!

A to nie koniec! 9 września to kolejna porcja muzyki! Na scenie pojawią się Jano z OMP, Fisz Emade Tworzywo oraz legendarny zespół Kult. Wszyscy miłośnicy dobrej rozrywki znajdą coś dla siebie - gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

Nie zapominajcie też o pikniku rodzinnym na Plaży Wilanów w dniach 9-10 września, od 12:00 do 17:00. To świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu, pełnego zabawy i pysznych przekąsek!

Zakończenie Dni Wilanowa będzie w wielkim stylu!
10 września przygotowaliśmy dla Was spektakularne show - Musical Metro. To wyjątkowe wydarzenie, które nie może Was ominąć!

Do zobaczenia na Dniach Wilanowa - razem stworzymy niezapomniane chwile pełne muzyki, zabawy i radości! Rezerwujcie termin w swoich kalendarzach na wspólne świętowanie.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama