reklama

Newsy

Nowe Międzynarodowe Przedszkole - Wilanów - Królowej Marysieńki 70

reklama
Nowe Międzynarodowe Przedszkole - Wilanów - Królowej Marysieńki 70
2023-10-13

Jesteśmy miejscem, gdzie nauka i zabawa idą w parze, tworząc idealne środowisko dla Twojego dziecka. Nasze przedszkole to więcej niż tylko placówka edukacyjna – to drugi dom dla maluchów, w którym każde dziecko może rozwijać się w sposób pełen radości i fascynujących odkryć.

Żaneta Mroczyńska – pomysłodawczyni oraz współzałożycielka Kensington International Kindergarten.

Z wykształcenia pedagog wczesnoszkolny oraz magister resocjalizacji. Dwanaście lat pracowała w Londynie, gdzie poznała i zgłębiła świat edukacji anglojęzycznej oraz rozwój w wielokulturowości i tradycjach angielskich. Pracowała m.in. jako dyrektor w przedszkolach Froebel oraz placówkach Montessori. Ostatnie lata spędziła na pracy w przedszkolach i żłobkach Tenderlinks.

Żaneta jako osoba o artystycznym zacięciu wprowadzi wraz ze swoim zespołem, dzieci w świat: sztuki, muzyki, teatru oraz tradycji angielskich.

Dlaczego wybrać Prywatne Przedszkole Wilanów?

Doświadczona kadra pedagogiczna: nasz zespół pedagogów to wykwalifikowani specjaliści z całego świata, którzy pasją i zaangażowaniem wspierają rozwój Twojego dziecka. Nasza miła i kompetentna kadra jest gotowa sprostać unikalnym potrzebom każdego malucha.

Wielokulturowe środowisko: jesteśmy dumni z naszej wielokulturowości. W Przedszkolu Kensington w Wilanowie dzieci uczą się akceptacji różnorodności, poznają różne kultury i języki, co przygotowuje je do funkcjonowania w globalnym społeczeństwie.

Nowoczesna infrastruktura: nasze przedszkole jest wyposażone w nowoczesne udogodnienia, które tworzą bezpieczne i inspirujące miejsce dla dzieci. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Program edukacyjny: nasza bogata oferta edukacyjna obejmuje różnorodne zajęcia, dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Staramy się rozbudzać ciekawość, kreatywność i rozwijać umiejętności społeczne.

Wartości: w naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na wartości, takie jak empatia, szacunek, odpowiedzialność i współpraca. Dzieci uczą się, jak być dobrymi przyjaciółmi.

Aktywność fizyczna: zachęcamy dzieci do aktywności fizycznej, organizując zajęcia sportowe i ruchowe, które promują zdrowy tryb życia.

Świetna lokalizacja: nasze przedszkole znajduje się w malowniczej okolicy Wilanowa, otoczonej zielenią i parkami, co stanowi idealne tło dla dziecięcych eksploracji.

Językiem codziennej komunikacji jest angielski. Każda grupa ma dwóch nauczycieli, w tym minimum jednego nauczyciela anglojęzycznego. Dążymy do dwujęzyczności.

Dodatkowo dla chętnych: zajęcia aktorstwa, nauka języka hiszpańskiego oraz mandaryńskiego, indywidualne konsultacje logopedy i psychologa, wycieczki i inne atrakcje.

5 posiłków ekologicznych - Smaki Babi Dany (sprawdzony catering).

Wszystkie materiały dla dzieci (za wyjątkiem książek Jolly Phonics, oraz książek do zerówki).

Aktywności (zajęcia plastyczne, muzyczne, fizyczne, cotygodniowe warsztaty, karate, taniec)

Opieka psychologiczna i logopedyczna.

Sprawowanie pieczy nad prawidłowym rozwojem dzieci.

Opieka w dni robocze od godz. 7.30 do 18.30 przez wykwalifikowaną kadrę

Własny ogród

Ogród jest artystycznym spełnieniem marzeń dyrektorki i współzałożycielki Żanety Mroczyńskiej.

Od zawsze chciała stworzyć minimalistyczne miejsce w duchu eco z nutą magii oraz brytyjskiego klimatu. Jak wiadomo dzieci w przedszkolach w Wielkiej Brytanii spędzają na zewnątrz bardzo dużą ilość czasu (nawet podczas niepogody) – my również chcemy zapewnić to naszym wychowankom. Dlatego też budynek z własnym ogrodem był dla nas tak ważny.

W naszym ogrodzie dajemy dzieciom możliwość przeniesienia się do magicznego świata bajek i książek. Nasze inspiracje to Dzieci z Bullerbyn, Alicja w Krainie Czarów oraz indiańskie opowieści.

- drewniane Tipi, łapacze snów, eco huśtawki, magiczne lustra na murach

- Tajemniczy ogród, gdzie dzieci znajdą dużo elementów sensorycznych

- w ogrodzie mieszka z nami królik Kenzi

Jesteśmy najprawdopodobniej jedyną placówką w Warszawie, która na co dzień współpracuje z siecią profesjonalnych brytyjskich przedszkoli i żłobków i bazuje na ich wiedzy i doświadczeniu (stały kontakt online dzieci z Londynu i Warszawy, wspólna aplikacja do zarządzania placówką - Famly, wspólne wartości i założenia, angielskie programy nauczania, budynek i design prosto ze stolicy Anglii i inne).

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się nie tylko samego języka angielskiego, ale poznawało też obyczaje i kraj z którego ten język się wywodzi TO DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Kensington International Kindergarten to przygoda i nauka w angielskim stylu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.kensington.edu.pl
biuro@kensington.edu.pl
+48 575 598 694

 

artykuł sponsorowanyreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama