reklama

Newsy

„Szekspir w parku”

reklama
„Szekspir w parku”
2024-06-18

„Szekspir w parku” wraca do historycznych ogrodów wilanowskich! Szykujcie koce, poduszki, krzesełka, bo już 25 czerwca zostanie pokazany spektakl „Sen nocy letniej". Na plenerowej scenie pojawią się między innymi: Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Hanna Konarowska- Nowińska i Sandra Staniszewska-Herbich.

To będzie początek szekspirowskiego maratonu w wilanowskim parku – oprócz „Snu nocy letniej”, zostanie wystawiony także „Wieczór Trzech Króli”. Oba spektakle wyreżyserował John Weisgerber. Przedstawienia będą codziennie – z wyjątkiem poniedziałków – aż do 21 lipca. Początek zawsze o 19.30.

Szekspir w parku to inicjatywa, która umożliwia obcowanie z ponadczasową sztuką angielskiego poety w parkowej scenerii. Spektakle charakteryzuje lekkość wykonania, a wszystko w duchu oryginalnych wskazówek pisarza. Będziecie się dobrze bawić!

Bilety w cenie 5 zł można kupić w:
- kasie na przedpolu (żółty domek)
- w biletomatach Muzeum
- przez internet: http://www.bilety.wilanow-palac.pl

Na każdy spektakl jest 1600 biletów.

Do Ogrodu zapraszamy na godzinę przed rozpoczęciem przedstawienia.
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz, burza) spektakl zostanie odwołany. Widzowie, którzy zakupili bilet na dany dzień, będą mogli go wykorzystać w dowolnym terminie do zakończenia tegorocznej edycji.

Więcej informacji o spektaklach znajdziecie na stronie: https://tiny.pl/cmb3d

Do zobaczenia! 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama