reklama

Miejsca - Sport

EQUANIMUS

reklama
EQUANIMUS
adres ul. Sarmacka 4B/27, Warszawa
godz. otw. wg. grafiku zajęć
www jogawilanow.pl
e-mail kasia@equanimus.pl
tel. 601 701 040

Studio Jogi Equanimus - joga w Wilanowie

Studio Jogi Equanimus działa w Wilanowie od 2011 roku. Jesteśmy kameralną szkołą jogi wg metody Iyengara, która stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście w nauczaniu jogi.

Zapraszamy na zajęcia bez zapisów. Proszę wybrać odpowiedni poziom (początkujący lub ogólny) z rozkładu zajęć i przyjść. Nie trzeba mieć własnej maty. Cały sprzęt jest na sali.

Nasi nauczyciele posiadają dyplomy uprawniające do prowadzenia zajęć jogi wg metody BKS Iyengara. Dbamy o przyjazną atmosferę i tworzenie społeczności osób wzajemnie wspierających się w rozwoju. 

Ćwiczymy w jasnej sali w pełni wyposażonej w maty i sprzęt do jogi. Organizujemy warsztaty z jogą i wyjazdy do pięknych miejsc w Polsce i zagranicą, także do Indii.

Nasza metoda

Praktykujemy metodę hatha jogi stworzoną przez BKS Iyengara (1918 – 2014) – jednego z największych mistrzów jogi XX wieku. Najważniejsze cechy tej metody to precyzja, stabilność i używanie pomocy do wykonania asan czyli pozycji jogi.

  • Precyzja i uważność – uczymy, jak harmonijnie angażować całe ciało podczas wykonywania pozycji, tak aby nie przeciążać ani nie pomijać żadnych partii.
  • Stabilność – ćwicząc rozwijamy stabilność na poziomie fizycznym i psychicznym, praktykujemy ze skupieniem i dbałością o oddech, dzięki czemu umysł wycisza się i relaksuje.
  • Pomoce - paski, klocki, koce i wałki pomagają w prawidłowym wykonaniu pozycji, co sprawia, że ich korzystny wpływ staje się dostępny od razu.

Nasza metoda jest bezpieczna i uważna. Mogą praktykować ją osoby w każdym wieku, ponieważ dostosowujemy praktykę do możliwości ćwiczącego. W przypadku dolegliwości proponujemy wykonanie wariantu pozycji, który będzie działał terapeutycznie. Nasi nauczyciele przeszli wieloletnie, gruntowne przygotowanie do swojej roli i nadal sie rozwijają. Każda sesja zaczyna się kilkuminutowym skupieniem, a kończy relaksacją. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

11°C
4.6km/h
1018hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org

reklama