reklama

Newsy

Luksusowy obóz językowy na Malcie dla dzieci 13+

reklama
Luksusowy obóz językowy na Malcie dla dzieci 13+
2021-05-12

Wszyscy bardzo pragniemy normalnych wakacji. W obliczu rosnącej liczby szczepień przeciwko Covid-19 na całym świecie, rozpoczął się właśnie sezon planowania zagranicznych wyjazdów wakacyjnych. My polecamy luksusowy wyjazd językowy na Maltę w terminie 31.07-14.08.2021 dla dzieci od 13 roku życia. To idealne połączenie nauki angielskiego i słonecznego odpoczynku!

Już od kilku lat szkoła The Palms poleca wyjazdy zagraniczne z dziećmi i młodzieżą, podczas których dzieci spędzają czas na rozwijaniu swoich umiejętności językowych i nawiązywaniu nowych przyjaźni z rówieśnikami z innych krajów. W tym roku polecamy luksusowy wyjazd dla dzieci 13+, przygotowany na tip-top, ubezpieczony na wiele sposobów, w tym od ryzyka odwołania z powodu choroby lub skrócenia wyjazdu.

1. Wybraliśmy najlepszą szkołę językową na Malcie, z którą współpracujemy od kilku lat. Przed rozpoczęciem współpracy ze szkołą Malta Lingua osobiście odwiedziliśmy miejsce, sprawdziliśmy metody nauczania i zaplecze organizacyjne. Miejsce jest sprawdzone i polecane przez uczestników poprzednich edycji.

 

2. Kurs językowy prowadzą native speakerzy. Szkoła Malta Lingua jest prowadzona przez Brytyjczyków. Zajęcia prowadzą native speakerzy. Biorąc udział w kursie zanurzamy się w języku na całego. 20 godzin lekcji w tygodniu plus kontakty z nauczycielami i młodzieżą z całego świata, to wielka wartość dla uczniów w procesie nauki języka angielskiego. To gwarancja pełnego zanurzenia w języku na dwa tygodnie!

3. Najlepszy angielski pod słońcem - Wypoczynek w ciepłym kraju z pięknymi widokami wydaje się być idealnym sposobem spędzania wakacji, nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci oraz młodzieży. Jednak czy można połączyć relaks na złotej plaży z nauką języka angielskiego tak, by otrzymać niezapomniany obóz? Idealne miejsce to Malta – anglojęzyczny kraj, wyspa o zjawiskowej scenerii i nieskazitelnej, słonecznej pogodzie!

4. Baza hotelowa i restauracyjna jest na bardzo wysokim poziomie. Po zajęciach językowych, uczniowie udają się do 4* hotelu, gdzie korzystają z dwóch basenów - zewnętrznego i wewnętrznego, tarasu na dachu z leżakami, jacuzzi i zachwycającym widokiem na panoramę miasta. Czasu na nudę tam nie będzie! Również restauracja hotelowa to pełen luksus! Serwowane są różnorodne dania do wyboru – na śniadanie i obiadokolację. Każdy znajdzie coś dla siebie w menu. W czasie naszych poprzednich wyjazdach, dzieci były bardzo zadowolone z wyboru posiłków i deserów.

 

5. Specjalna oferta ubezpieczenia wyjazdu daje komfort pobytu dla dzieci i rodziców. Każdy uczeń ma możliwość skorzystania ze specjalnej oferty ubezpieczenia, która oferuje zwrot wszystkich koszów w przypadku rezygnacji lub skrócenia pobytu z powodu choroby. Ubezpieczenie zawiera nawet możliwość przylotu rodzica na Maltę w przypadku choroby dziecka i pokrycie kosztów leczenia do 200 tysięcy złotych.

6. Podczas pobytu dzieci na kursie językowym obecna jest kadra szkoły językowej The Palms. Grupa dzieci, która wyjeżdża na obóz jest asystowana przez dwie współwłaścicielki szkoły językowej The Palms. Gdyby dzieci potrzebowały pomocy w jakiejkolwiek kwestii, mają do kogo się zwrócić na miejscu.

 

 

Zapraszamy dzieci w wieku od 13 lat na wspólny wyjazd na Maltę na początku sierpnia 31.07-14.08.2021. Dwa tygodnie wakacji to będzie niezapomniany wypoczynek i nauka angielskiego w jednym!

Chętnych rodziców zapraszamy na webinarium informacyjne online. Spotkanie odbędzie się we wtorek 18.05. o godzinie 20.00.

Tu możesz dokonać rejestracji na spotkanie, aby otrzymać link do spotkania:
https://www.thepalms.edu.pl/wyjazdy-jezykowe-na-malte/reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

24°C
2.57km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama