reklama

Newsy

Zdjęcia do 3. sezonu znanego amerykańskiego serialu w Świątyni Opatrzności Bożej

reklama
Zdjęcia do 3. sezonu znanego amerykańskiego serialu w Świątyni Opatrzności Bożej
2024-04-05

Od 4 do 13 kwietnia br. w Świątyni Opatrzności Bożej będą realizowane przygotowania i zdjęcia do znanego amerykańskiego serialu.

Dzięki tej produkcji możliwe będzie sfinansowanie ważnego elementu modernizacji infrastruktury energetycznej Świątyni, co pozwoli znacząco zredukować koszty energii elektrycznej, stanowiącej olbrzymi składnik stałych kosztów funkcjonowania kompleksu.

Filmowe dzieło ma pokazać prawdziwe piękno architektury wilanowskiej Świątyni. Wizja filmowa koresponduje z przedstawieniem Świątyni jako miejsca schronienia ludzi, budowania wspólnoty.

Do 7 kwietnia we wnętrzu Świątyni oraz na placu okalającym budynek będą realizowane przygotowania do filmu. Od 7 kwietnia rozpocznie się kręcenie zdjęć – głównie wieczorem i w nocy. Prace filmowe potrwają do soboty, 13 kwietnia.

Msze św. w tym okresie (4-13 kwietnia) odprawiane będą w Kaplicy Najświętszego Sakramentu. Wyjątek stanowią msze św. niedzielne. W niedzielę, 7 kwietnia ich celebracja odbywać się będzie tradycyjnie w górnej Świątyni.

Plan filmowy będzie częściowo zamknięty. Wierni nawiedzający wilanowską Świątynię proszeni są o informowanie pracowników ochrony, że zmierzają do kaplicy na mszę świętą. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama