reklama

Newsy

Poczuj Vibe w sercu warszawskiego Wilanowa

reklama
Poczuj Vibe w sercu warszawskiego Wilanowa
2024-04-17

Vibe Room w warszawskim Wilanowie już otwarty! To miejsce, w którym zarówno początkujący, jak i profesjonaliści znajdą pomoc w wyborze wspaniałych, nowych, markowych instrumentów i sprzętu muzycznego, a przede wszystkim wynajmą je bez konieczności kupowania.

Każdy, kto odwiedzi Vibe Room przy Alei Rzeczypospolitej 20 w warszawskim Miasteczku Wilanów, będzie miał okazję zapoznać się w szczegółach z ogromną ofertą ponad 20 tysięcy instrumentów muzycznych oraz skorzystać bezpośrednio z porady eksperta. „Umożliwiamy naszym klientom rozpoczęcie lub kontynuację podróży związanej z muzykowaniem, oferując bardzo dobry sprzęt, ale bez konieczności kupowania.” – mówi Robert Przedpełski, CEO VIBE i pasjonat instrumentów muzycznych.

Instrument muzyczny w każdym domu w Polsce

Na miejscu dostępni są profesjonaliści, którzy pomogą dobrać sprzęt do potrzeb i możliwości przyszłego użytkownika. Sam proces wynajmu odbywa się przez stronę internetową, ale przy wsparciu ekspertów Vibe można na miejscu skonfigurować optymalny sprzęt dla siebie wybierając spośród ponad 20 tysięcy modeli dostępnych w ofercie Vibe dzięki współpracy z wiodącymi sklepami muzycznymi w całej Polsce.

Można tego dokonać zarówno w Vibe Room, jak i z dowolnego miejsca. - „Chcemy, aby w każdym domu w Polsce był instrument muzyczny. Gra na instrumencie bardzo pozytywnie wpływa na nastrój oraz rozwój człowieka, a przy tym poprawia zdolności psychomotoryczne. To też świetna forma spędzania wolnego czasu ze znajomymi” – wspomina Andrzej Szczupakowski z Vibe i dodaje, że firmie zależy na tym, by dotrzeć do jak największej liczby Polaków. Tych, którzy chcą się uczyć i tych, którzy grają już profesjonalnie, ale chcą rozbudować kolekcję posiadanych instrumentów.

I choć stacjonarny Vibe Room dostępny jest dla klientów od początku kwietnia, to samą stronę Vibe.pl odwiedziło już setki tysięcy użytkowników. Klienci bardzo często korzystają w trakcie subskrypcji sprzętu z opcji jego wykupu na własność, kontynuując i rozwijając pasję. Są też klienci, którzy zwracają sprzęt i wypożyczają kolejny, rozwijając swoje umiejętności na modelach coraz wyższej klasy.Firma Vibe działa w modelu subskrypcji, współpracując ze sklepami muzycznymi w całej Polsce, dzięki czemu w ofercie jest obecnie ponad 20 tysięcy instrumentów wraz z akcesoriami. Wśród nich znajdują się gitary elektryczne, pianina, fortepiany elektryczne, instrumenty dęte, smyczkowe, skrzypce, nagłośnienie, perkusje głośniki oraz akcesoria studyjne. Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

Gdy nie musisz kupować, stać Cię na więcej!

Zobacz VIBE ROOM od środka w materiale video.

 

artykuł sponsorowany reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama