Wykład Prof. Dominiki Żukowskiej-Gardzińskiej
| Kiedy: | 2026-01-11 |
|---|---|
| Czas trwania: | 13:00 |
| Koszt wstępu: | bezpłatne |
Serdecznie zapraszamy na wykład Prof. Dominiki Żukowskiej-Gardzińskiej na temat siły przywództwa prymasa Stefana Wyszyńskiego i papieża Jana Pawła II.
Wykład odbędzie się w niedzielę 11 stycznia o godz. 13.00 w siedzibie #Mt514 w pierścieniu pod kopułą Świątyni Centrum Opatrzności Bożej - Wotum Narodu.
Współczesny świat wymaga liderów, którzy potrafią podejmować odważne decyzje, ale też inspirować innych do działania. Przypatrzymy się, jaki model przywództwa reprezentowali Prymas Wyszyński i Papież Polak. W jaki sposób możemy dzisiaj skorzystać z ich doświadczeń? Jakie cechy szczególne ich wyróżniały?
Zapraszamy na opowieść o bohaterach Muzeum w kontekście odwagi i pokory, które wyróżniały ich jako mężów stanu.
Wykład realizowany jest w ramach cyklu #poSąsiedzku, zawsze w drugą niedzielę miesiąca o godz. 13.00.

Dodaj wydarzenie