reklama

Miejsca - Przychodnie

FootMedica Klinika Zdrowej Stopy

reklama
FootMedica Klinika Zdrowej Stopy
adres ul. Klimczaka 1, Warszawa
godz. otw. pn.-pt. 8.00-20.00 sob. - indywidualnie badanie/terapia po uprzednim, telefonicznym umówieniu wizyty
www footmedica.pl
e-mail biuro@footmedica.pl
tel. +48 516 035 040

Stopy to fundament naszego ciała!

Stopy stanowią fundament całego ciała, podstawę narządu ruchu. To one cię niosą każdego dnia, dzięki nim biegasz i skaczesz. Czasem jednak buntują się – puchną, bolą, zaczynają wrastać paznokcie ... Pomyśl - tak uczciwie – jak często ignorujesz te sygnały?

FootMedica to nowoczesna klinika, w której łączymy zabiegi z zakresu fizjoterapii, podologii, ortopodologii. Zajmujemy się diagnostyką, leczeniem, zabiegami terapeutycznymi oraz profilaktyką zaburzeń w obrębie stóp.

Zatem, jeśli doskwierają ci bóle stóp, podudzi, kolan, bioder, odczuwasz ból mięśni nóg, masz modzele lub halluxy to jest to wskazanie do przeprowadzenia badania w kierunku ukrytych wad stóp oraz wykonania indywidualnych wkładek ortopedycznych. Wkładki ortopedyczne modelowane są termicznie, czyli „na gorąco", a następnie stosowane są dodatkowe elementy korygujące w zależności od rodzaju i zaawansowania wady stóp. Ich wykonanie poprzedzone jest szczegółowym badaniem komputerowym statycznym i dynamicznym. A to wszytsko w zaledwie 1,5 godziny!

Kolejną naszą specjalizacją jest podologia. Nasi specjaliści pomogą Ci z uciążliwymi problemami jak np. modzele, kurzajki, pękające pięty, wrastające paznokcie, grzybica paznokci.

Nasze usługi są zarówno dla osób chorych, potrzebujących specjalistycznych zabiegów, jak i dla osób zdrowych i świadomie dbających o profilaktykę oraz poprawę komfortu chodzenia.

Pomagamy dzieciom w przypadku wad stóp i postawy, osobom dorosłym z dolegliwościami nie tylko stóp, seniorom oraz osobom uprawiającym sport.

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
3.09km/h
1019hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama