Pracownik zmywający 1/2 etatu

Poszukuję pracownika zmywającego do naszego bufetu pracowniczego na ul. Wiertniczej.
Praca pon-pt. godz. 12:30-16:30
Stawka do ustalenia, umowa o pracę + benefity!
Kontakt telefoniczny!

600 988 522

Klub Malucha

Szukamy cioci (z wykształceniem, odpowiednimi kwalifikacjami) do naszej kameralnej filii w miasteczku Wilanów.

panichatka@o2.pl

Asystent Lidera Projektu

@Venture S.A działa na rynku programów lojalnościowych od 2011 r., nieustannie rozwijając swoje kompetencje w zakresie analizy danych i przygotowywanych strategii by jak najlepiej realizować oczekiwania Klientów.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Wsparcie Lidera Projektu przy realizacji działań marketingowych związanych m.in. z przygotowaniem i realizacją akcji marketingowych dla Klientów firmy
Przygotowanie raportów, analiz, kosztorysów, prezentacji
Kontakt telefoniczny i e-mail z Uczestnikami realizowanych działań marketingowych

Wymagania:
Dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
Umiejętność pracy pod presją czasu
Skrupulatność i dokładność
Komunikatywność

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie
Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
Inspirującą pracę w zgranym zespole

 Aplikację proszę przesłać na kontakt@atventure.com.pl

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
5.7km/h
1031hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org