reklama

Babski Weekend

reklama
Babski Weekend
Konstanciński Dom Kultury "Hugonówka"
ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna
Kiedy: 2024-03-08 - 2024-03-10
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bilety

Z okazji Dnia Kobiet Konstanciński Dom Kultury przygotował dla Pań weekend pełen wyjątkowych atrakcji. Zainaugurujemy go już w piątkowy wieczór, 8 marca wieczorem tanecznym w stylu latino.
W sobotę w Hugonówce odbędą się interesujące warsztaty i spotkania oraz „Babski seans filmowy”. Zostanie wyświetlony doskonały film „Poprzednie życie” w reżyserii Celine Song.
Jedną z niespodzianek będą zaplanowane na niedzielę Targi designu i rękodzieła „Kwestia Gustu”, w czasie których będzie można zapoznać się z bogatą ofertą wyjątkowych produktów.
Babski weekend zwieńczy koncert Magdaleny Kumorek „Love Story czyli Story to Love”. Wokalistka kipiąca wyobraźnią zaśpiewa m.in. szlagiery Ordonki, Maryli Rodowicz czy Natalii Przybysz; evergreeny Młynarskiego, Osieckiej czy Wasowskiego tuż obok muzycznych hitów zespołów takich jak O.N.A., Mikromusic, Wilki, Perfect, Hey… i wiele, wiele innych. Wszystkie one, znane i lubiane, w migotliwym, wzruszającym, a momentami żartobliwym dialogu ze sobą, opowiadają historię zarówno jednostkową jak i uniwersalną. Patchworkową muzyczną historię o Miłości.
8 marca, godz. 19.00
Wieczór taneczny w stylu latino
9 marca, godz. 19.00
FILM Poprzednie życie (2023), reż. Celine Song
10 marca, godz. 11.00-18.00
Targi Kwestia Gustu
18.30
Magdalena Kumorek
koncert Love Story czyli Story to Love
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WKRÓTCE! reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama