reklama

Body&Mind Day w Studiu Zdrofit

reklama
Body&Mind Day w Studiu Zdrofit
Studio Zdrofit
ul. Klimczaka 15, Warszawa
Kiedy: 2024-05-18
Czas trwania: 10:00-13:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Serdecznie zapraszamy 18 maja (sobota) na wyjątkowe wydarzenie do Studia Zdrofit - pierwszego, butikowego klubu fitness stworzonego przez Zdrofit.

Zastanawiasz się, jak rozładować napięcie oraz prawidłowo oddychać? Chcesz dowiedzieć się, czy fitness może wspomóc kondycje psychiczną? Przekonać się, jak to jest ćwiczyć z użyciem światła podczerwonego? Lub po prostu wypróbować wyjątkowe miejsce w Miasteczku Wilanów? To wydarzenie jest dla Ciebie!

W programie:
10:00: „Wszystko zaczyna się od oddechu” – warsztaty z technik oddychania prowadzone przez Piotra Mencinę

11:00: „Aerial Joga - czyli o co chodzi z tymi szarfami” - zajęcia praktyczne prowadzone przez Małgorzatę Piastowską

12:00 „Hot Joga - jak ćwiczenia z leczniczym światłem podczerwonym mogą wpłynąć na nasze ciało, ale i umysł" - zajęcia praktyczne prowadzone przez Małgorzatę Piastowską

Nasz wyjątkowy dzień to także doskonała okazja do przetestowania pierwszego w Warszawie treningu obwodowego ze wsparciem sztucznej inteligencji. Nie może Ciebie zabraknąć!

Wydarzenie poprowadzą:
- Piotr Mencina- absolwent AWF Warszawa oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Rozwiązuje oddechowe i emocjonalne problemy sportowców. Trenuje koszykarzy oraz tenisistów Legii Warszawa. Ekspert Akademii Zdrofit.
- Małgorzata Piastowska - tancerka, pedagog i choreograf tańca współczesnego, instruktorka jogi, organizatorka reatretów, pochłonięta mocno również kontakt improwizacją oraz rozwojem osobistym. Pracuje z ciałem od ponad 16 lat badając ruch od wewnątrz i bazując na jego zrozumieniu, nie na powtarzaniu formy.
- Trenerzy Studia Zdrofit.

Na poszczególne zajęcia oraz trening obwodowy obowiązują zgłoszenia w recepcji Studia Zdrofit.
Możesz zapisać się też telefonicznie: 539 010 605.

Wstęp bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

reklama